издания на Фокус :
Фокус Нюз Фокус Спорт Фокус Радио Фокус Фен Фокус Прес Фокус армия
Срещи
12-11 | 00:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
ЛА СЕРЕН
0-1
ДЕПОРТЕС КОП
Прикл
12-11 | 00:14 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ХИМН. ЛП
1-1
БЕЛГРАНО
Прикл
12-11 | 00:24 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
ЕВЕРТ ВМ
0-3
АФАГАСТА
Прикл
12-11 | 01:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
РАСИНГ
0-2
ОЛИМПО
Прикл
12-11 | 01:10 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
КЛУБ РИВЪР П
2-4
СОЛ АМЕРИКА
Прикл
12-11 | 02:00 |
КОЛУМБИЯ
ККОЛ
АМ. ДЕ КАЛИ
3-1
ТИГРЕС ФК
Прикл
12-11 | 02:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
КАНТЕРБЪРИ Ю
2-0
EASTERN SUBURBS
Прикл
12-11 | 02:37 |
САЩ
САЩ
ФК ТОРОНТО
0-0
САУНДЪРС
Прикл
12-11 | 03:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
ТАЗМАН ЮНАЙТ
1-2
ТИЙМ УЕЛИНГТ
Прикл
12-11 | 03:54 |
КОСТА РИКА
КОСТА РИКА
ЕРЕДИАНО
5-1
АЛАХУЕЛЕ.
Прикл
12-11 | 05:03 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
CANTERBURY UTD PRIDE (W)
2-0
CAPITAL F. FED. (W)
Прикл
12-11 | 05:30 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
БРИЗБЕЙН РОА
3-2
АДЕЛАИДА
Прикл
12-11 | 07:02 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
МЕЛБЪРН ВИКТ
2-2
УЕСТЪРН СИДН
Прикл
12-11 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
СУН ХЕЙ СК
4-1
ВАНЧАЙ
Прикл
12-11 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
КВУН ТОНГ
0-1
ВИНГ ЙЕ
Прикл
12-11 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ШАТИН
3-1
ЯУ ТСИМ МОНГ
Прикл
12-11 | 07:53 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
БРИЗБЕЙН Р.
4-0
АДЕЛАИДА
Прикл
12-11 | 08:29 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
УФУУ ТАЙ ПО
0-1
КИЧИЙ
Прикл
12-11 | 09:01 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СKП
ЧОНБУК
1-2
АМЕРИКА
Прикл
12-11 | 09:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ДАБЪЛ ФЛАУЪР
1-0
ЙФКМД
Прикл
12-11 | 09:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ВОНГ ТАЙ СИН
3-0
ТАЙ ЧУНГ
Прикл
12-11 | 10:00 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
ПЪРТ ГЛОРИ /
1-0
СИДНИ /Ж/
Прикл
12-11 | 10:59 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ГРЕСИК ЮН.
0-1
ПЕРСИПУРА
Плвр
12-11 | 11:00 |
РУМЪНИЯ
РУМЪНИЯ
УТА АРАД
0-0
РАПИД ЧФР СУ
Плвр
12-11 | 11:30 | 24'
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
РЕЙНДЖЪРС
0-0
ЮЕН ЛОНГ ФК
1 Плвр
12-11 | 11:31 | 23'
ГРУЗИЯ
ГРУЗИЯ
ЧИХУРА САЧХЕ
0-0
САМТРЕДИА
1 Плвр
12-11 | 12:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
СК САНД /Ж/
-
УСВ ЙЕНА /Ж/
Прдст
12-11 | 12:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
МАЙОРКА Б
-
ЕРКУЛЕС
Прдст
12-11 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
САМСУН
-
ЕСКИШЕХР
Прдст
12-11 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
АЛТЪНОРДУ
-
МАНИСАСПОР
Прдст
12-11 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЕРЗУРУМ ББ
-
КАХРАМАНМАР.
Прдст
12-11 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АМЕДСПОР
-
ХАЧЕТЕПЕ СК
Прдст
12-11 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
1461 ТРАБЗОН
-
КЪРШЪЯКА
Прдст
12-11 | 12:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
СОЗОПОЛ
-
ВИТОША БИСТР
Прдст
12-11 | 12:30 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СKП
СЪНДАУНС
-
КАШИМА АНТ.
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР
КАРАБЮКС
-
АЛАНСПОР
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЗОНГЮЛДАК
-
БУДЖАСПОР
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТЕПЕДЖИКСПОР
-
ОФСПОР
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
НАЗИЛЛИ БЛД
-
СИВАС БЕЛЕДИ
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КЕЧИОРЕН
-
ФЕТХИЕСП
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ИСТАНБУЛ
-
КОДЖАЕЛИ БИР
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АНАДОЛУ Ю.
-
КАРАГЮМРЮК
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АНАДОЛУ СЕЛЧ
-
ПЕНДИК
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
САРЪЙЕР
-
ТОКАТСПОР
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
БУГСАШСПОР
-
АЙДЪНСПОР
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
МЕНЕМЕН БЛД
-
КЪРКЛАРЕЛИСП
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КАСТАМОНУ
-
НИГДЕ БЛД
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЕЮПСПОР
-
ГЮМЮШХАНЕСП.
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЕТ. БЕЛЕДИЕС
-
ИНЕГОЛСП
Прдст
12-11 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
А-ГЮДЖЮ
-
К. ЕРДЖИЙЕ
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИРАК
ИРАК
БАГДАД ФК
-
NAFT AL-JANOOB
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИРАК
ИРАК
КАХРАБА
-
AL HUSSEIN
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИРАК
ИРАК
АЛ КУВА АЛ Д
-
АЛ МИНАА
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИРАК
ИРАК
NAFT MAYSAN
-
ТАЛАБА
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЕЙБАР
-
АЛАВЕС
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЛЕВАНТЕ /Ж/
-
ГРАНД. ТЕНЕР
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
АТЛ. МАДРИД
-
БАРСЕЛОНА /Ж
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ВАЛЕНСИЯ /Ж/
-
РЕАЛ СОСИЕДА
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
OIARTZUN KE (W)
-
РАЙО ВАЛЕКАН
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
САНТА ТЕРЕЗА
-
СПОРТИНГ УЕЛ
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
АЛМЕРИЯ
-
МАЙОРКА
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СОМОСАС
-
ЛЕАЛТАД
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СС РЕЙЕС
-
РЕАЛ УН.
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
КФ ГАВА
-
КД ЕБРО
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
АТЛ. БАЛЕРАС
-
ВИЛЯРЕАЛ Б
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЛЕВАНТЕ Б
-
АЛКОЯНО
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МУРСИЯ
-
ЛА РОДА
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ГРАНАДА Б
-
ЛИНАРЕС
Прдст
12-11 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МЕЛИЯ
-
КОРДОБА КФ
Прдст
12-11 | 13:15 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ЛЕЙСОЕШ
-
ПОРТИМОНЕНЗЕ
Прдст
12-11 | 13:30 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
КАЛОНИС
-
ПАНТРАК.
Прдст
12-11 | 13:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
СРИВИЖАЯ
-
БАЛИ ЮНАЙТЕД
Прдст
12-11 | 13:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
МЕНСАХЕРО
-
РЕАЛ М. Б
Прдст
12-11 | 13:30 |
ИТАЛИЯ
ИТА
КАЛЯРИ
-
НАПОЛИ
Прдст
12-11 | 13:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
СПАРТА Р
-
ВИТЕС
Прдст
12-11 | 13:45 |
ФРАНЦИЯ
ФРА
MARSEILLE (W)
-
МЕТЦ /Ж/
Прдст
12-11 | 14:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
ЧЕЛСИ
-
У.Б.А.
Прдст
12-11 | 14:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
ДАРБИ К
-
НОТИНГАМ
Прдст
12-11 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
СЕПТЕМВРИ СО
-
LUDOGORETS II
Прдст
12-11 | 14:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
БАЙЕРН МЮНХЕ
-
ПОТСДАМ
Прдст
12-11 | 14:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
БАК 07
-
РБ ЛАЙПЦИГ I
Прдст
12-11 | 14:00 |
ДАНИЯ
ДАН
РАНДЕРС
-
ЕСБЕРГ
Прдст
12-11 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
БЕТИС /Ж/
-
ЕСПАНЬОЛ /Ж/
Прдст
12-11 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
УД ТАКУЕНСЕ
-
АЛБАСЕТЕ /Ж/
Прдст
12-11 | 14:00 |
УКРАЙНА
УКР
КАРПАТИ ЛВОВ
-
ЗИРКА КИРОВ.
Прдст
12-11 | 14:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
СИГАНД
-
ДОРОГИ
Прдст
12-11 | 14:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
SZEOL SC
-
СЕГЕД
Прдст
12-11 | 14:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
БЕКЕШЧАБА
-
ЧЕКЛЕДИ ВСЕ
Прдст
12-11 | 14:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
KISVARDA FC
-
БУДАЙОРШ
Прдст
12-11 | 14:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
ВАЦ
-
ШИОФОК
Прдст
12-11 | 14:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
ДИНАМО ЗАГРЕ
-
ИМОТСКИ
Прдст
12-11 | 14:00 |
ТУНИС
ТУН
ОЛИМПИК БЕЯ
-
КЛУБ АФРИКАН
Прдст
12-11 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
ЗАНДХЗЕН
-
ВЮРЦБУРГ КИК
Прдст
12-11 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
ГР. ФЮРТ
-
СТ.ПАУЛИ
Прдст
12-11 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
АЙНТРАХТ БР.
-
АРМИНИЯ
Прдст
12-11 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ХЕРТА ІІ
-
ЛОКОМОТИВ Л.
Прдст
12-11 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
НОЙСТЕРЛИЦ
-
ФК ШЬОНБЕРГ
Прдст
12-11 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ФСФ УНИОН ФЮ
-
ВИК.БЕРЛИН
Прдст
12-11 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
АУЕРБАХ
-
БАБЕЛСБ.
Прдст
12-11 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
ПАЕЕК К.
-
ETHNIKOS ASSIAS
Прдст
12-11 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
ЕЛПИДА К
-
OLYMPIAS LIMPION
Прдст
12-11 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
IRAKLIS GEROLAKKOU
-
PO XYLOTYMPOU 2006
Прдст
12-11 | 14:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
П.АКАДЕМИ
-
СОРОКСАР
Прдст
12-11 | 14:45 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ГРАСХОПЪР
-
ЛУГАНО
Прдст
12-11 | 14:45 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
СИОН
-
ЛЮЦЕРН
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
П'РАЙКОС
-
ПАНЯЛОС
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ЛАМИЯ
-
ТРИКАЛА
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
АХАРАЙКНОС
-
КАЛИТЕЯ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
СТ.ПАУЛИ II
-
ХЕЛДЕСХАЙМ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ЙОРДАНИЯ
ЙОРД
МАНШИЯ БАНИ
-
АЛ САРИ
Прдст
12-11 | 15:00 |
АВСТРИЯ
АВС
РАПИД ВИЕНА
-
РИЙД
Прдст
12-11 | 15:00 |
АНГЛИЯ
КАНГ
SHAW LANE AFC
-
ЛИНКЪЛН
Отл
12-11 | 15:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
ЛОКОМОТИВ ГО
-
ЦСКА СОФИЯ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ДУИСБУРГ /Ж/
-
М''ГЛАДБАХ /
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
1899 ХОФЕНХА
-
ФРАНКФУРТ /Ж
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ВОЛФСБУРГ /Ж
-
ФРАЙБУРГ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
БАЙЕР ЛЕВЕР
-
ЕСЕН /Ж/
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
МАЙНЦ ІІ
-
ЛОТЕ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
ШАЛКЕ 04 ІІ
-
ЗИГЕН
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
К'ЛАУТЕРН ІІ
-
ЕЛВЕРСБЕРГ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАНЕТОЛИКОС
-
ИРАКЛИС 1908
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
DOXA PROSKINITON
-
AO KARDIAS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
КАВАЛА
-
AE PONTION KATERINIS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
NAOUSA
-
MAKEDONIKOS FOUFA
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ДОКСА ДР
-
ALMOPOS ARIDEAS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
НЕСТОС КР.
-
ORFEAS PUMA XANTHIS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
KAMPANIAKOS
-
LAGKADA A.P.E.
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ЕОРДАЙКОС
-
АПОЛОН КАЛ.
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
RIGAS FEREOS
-
AMVRAKIA KOSTAKION
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ОЛИМПИАК
-
ЕТНИКОС Ф
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
THESPROTOS
-
PYDNA KITROUS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
MAVRI AETI ELEFTHEROCHOR.
-
НИКИ ВОЛ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ASTERAS PETRITI
-
ТИЛИКРАТИС
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
KARAISKAKIS
-
DIAGORAS SEVASTIS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ENOSI APOLLONIOU/ISTIAIAS
-
APOLLON LARISSA FC
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ПИЕРИКОС
-
ACHILLEAS NEOKESARIAS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
КИФИСИА
-
ERMIS ZONIANON
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
РОДОС
-
AEEK INKA
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ЕТН. ПИРЕЯ
-
ПР-ФТИКИ
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
АЦАЛЕНИОС
-
ИЛИСИАК.
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
AGIOS IEROTHEOS
-
ТИЕЛА РАФИНА
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
PANTHIRAIKOS
-
ЕРГОТЕЛС
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
PAMVOUPRASIAKOS AO VARDAS
-
ФОСТИРАС
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
CHALKIDA
-
DOXA MEGALOPOLIS
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ПАНАХАЙКИ
-
THIVA
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ERMIONIDA
-
ZEVGOLATIO
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ПАНАРГИКОС
-
ACHAIKI
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ПАНАРКАДИКОС
-
ASTERAS AMALIADAS/PANOPOUL
Прдст
12-11 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ЕОЛИКОС
-
PILOU AO TSIKLITIRAS
Прдст
12-11 | 15:00 |
КАТАР
КАТАР
ЕЛ ДЖАИШ
-
МУ АЙДАР
Прдст
12-11 | 15:00 |
КАТАР
КАТАР
АЛ АХЛИ ДОХА
-
АЛ ШАХАНАЯ
Прдст
12-11 | 15:00 |
МАЛТА
МАЛ
БИРКРКРА
-
СЛИЕМА
Прдст
12-11 | 15:00 |
ТУНИС
ТУНИС
КЛУБ БИЗЕРТE
-
ТАТАУИН
Прдст
12-11 | 15:00 |
ТУНИС
ТУНИС
ЕС САХЕЛ
-
КАЙРУАН
Прдст
12-11 | 15:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
АКХИСАР БЛД
-
ОСМАНЛИСПОР
Прдст
12-11 | 15:05 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
КАРЛЦАЙС
-
БФК ДИНАМО
Прдст
12-11 | 15:30 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
АНДЕРЛЕХТ
-
ФК БРЮЖ
Прдст
12-11 | 15:30 |
ЛИВАН
ЛИВ
АЛ АНСАР
-
AL EGTMAAEY TRABLOS
Прдст
12-11 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
MAGESI FC
-
ЛЕОПАРДС
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИНДИЯ
КИНДИЯ
КЕРАЛА БЛАСТ
-
ДЕЛХИ ДИНАМО
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ПУСАМАНИА БО
-
АРЕМА МАЛАНГ
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИРАК
ИРАК
АЛ ЗАВРАА
-
АЛ ШОРТА
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ГУБИО
-
БАСАНО
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ФЕРАЛПИ САЛО
-
ПОРДЕНОНЕ
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ФАНО
-
ЛУМЕДЗНЕ
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ПАРМА
-
ТЕРАМО
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
МАНТОВА
-
МОДЕНА
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
С-ДЕТЕЗЕ
-
АНКОНА
Прдст
12-11 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
РОБУР СИЕНА
-
ОЛБИЯ
Прдст
12-11 | 15:30 |
ЛИВАН
ЛИВ
САФА
-
ШАБАБ АЛ САХ
Прдст
12-11 | 15:30 |
ФРАНЦИЯ
ФРА
ГИНГАМ /Ж/
-
СОЙО
Прдст
12-11 | 15:30 |
ФРАНЦИЯ
ФРА
АСПТТ АЛБИ /
-
С. ЕТИЕН /Ж/
Прдст
12-11 | 15:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
УТРЕХТ
-
ХЕРАКЛЕС
Прдст
12-11 | 15:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
АЛКМААР
-
ФЕЙЕНОРД
Прдст
12-11 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ТАНДА РОЯЛ
-
КЕЙПТАУН ОС
Прдст
12-11 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
МИЛАНО ЮН.
-
УНИВ.ПРЕТ.
Прдст
12-11 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
БОЛОНЯ
-
ЕМПОЛИ
Прдст
12-11 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
АТАЛАНТА
-
УДИНЕЗЕ
Прдст
12-11 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ПАЛЕРМО
-
КИЕВО
Прдст
12-11 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ТОРИНО
-
ЮВЕНТУС
Прдст
12-11 | 16:00 |
КИПЪР
КИП
ЕТН. АХНАС
-
ЗАКАКИУ
Прдст
12-11 | 16:00 |
ЛЮКСЕМБУРГ
ЛЮКС
ДИФЕРДАНЖ 03
-
US MONDORF-LES-BAINS
Прдст
12-11 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
КОЗАРМИСЛЕНИ
-
СОЛНОК
Прдст
12-11 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
ЧАКВАР
-
НИРЕДЯЖА
Прдст
12-11 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
СОПРОН ВСЕ
-
БАЛМАЗУЙВАРО
Прдст
12-11 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
З-ГЕРСЕГ
-
МОСОНМАГИАРО
Прдст
12-11 | 16:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
ЛИОН
-
РЕН
Прдст
12-11 | 16:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
ДИНАМО З
-
НК ЛОКО
Прдст
12-11 | 16:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ВОЛЕН
-
ШАФХАУЗЕН
Прдст
12-11 | 16:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ФК ЛЕ МОНТ
-
ААРАУ
Прдст
12-11 | 16:15 |
АНГЛИЯ
АНГ
С`ХЯМПТЪН
-
МИДЛЗБРО
Прдст
12-11 | 16:15 |
АНГЛИЯ
АНГ
МАН. ЮН.
-
ТОТНЪМ
Прдст
12-11 | 16:20 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
ЖИЛИНА
-
ЗЕМПЛИН
Прдст
12-11 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
М''ГЛАДБАХ
-
МАЙНЦ
Прдст
12-11 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
РВ ЕСЕН
-
ВУПЕРТАЛ
Прдст
12-11 | 16:30 |
ПОЛША
ПОЛ
ЛЕХ ПОЗНАН
-
КОРОНА
Прдст
12-11 | 17:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
ПУРТМОНТ
-
ИБЕРИЯ ЛОС А
Прдст
12-11 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ОФИ
-
ХАНИЯ
Прдст
12-11 | 17:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
АНТВЕРП
-
ТЮБЕК
Прдст
12-11 | 17:00 |
ДАНИЯ
ДАН
ОРХУС ГФ
-
ФК К`ХАГЕН
Прдст
12-11 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
АТЛЕТИК БИЛБ
-
ZARAGOZA (W)
Прдст
12-11 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
КОРДОБА
-
КАДИС
Прдст
12-11 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ИСАРА
-
ТУДЕЛАНО
Прдст
12-11 | 17:00 |
КИПЪР
КИП
КАРМИОТИСА
-
АРИС ЛИМАСОЛ
Прдст
12-11 | 17:00 |
ЛЮКСЕМБУРГ
ЛЮКС
РУМЕЛАНЖ
-
UN KAERJENG 97
Прдст
12-11 | 17:00 |
ЛЮКСЕМБУРГ
ЛЮКС
JEUNESSE CANACH
-
ЖЬОНЕС Д'ЕШ
Прдст
12-11 | 17:00 |
ЛЮКСЕМБУРГ
ЛЮКС
UNION TITUS PETANGE
-
UNA STRASSEN
Прдст
12-11 | 17:00 |
ЛЮКСЕМБУРГ
ЛЮКС
RM HAMM BENFICA
-
ПРОГРЕС Н.
Прдст
12-11 | 17:00 |
ЛЮКСЕМБУРГ
ЛЮКС
РУ ЛЮКСЕМБУР
-
VICTORIA ROSPORT
Прдст
12-11 | 17:00 |
МАЛТА
МАЛ
ВАЛЕТА
-
БАЛЦАН ЮТС
Прдст
12-11 | 17:00 |
МАРОКО
МАР1
КАСБА ТАДЛА
-
ХОСЕЙМА
Прдст
12-11 | 17:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ВИЗЕЛА
-
ФАМАЛИКО
Прдст
12-11 | 17:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
ДЕНИЗЛИ
-
ЮМРАНИЕСПОР
Прдст
12-11 | 17:00 |
УКРАЙНА
УКР
АЛЕКСАНДР.
-
ЧЕРНОМОРЕЦ О
Прдст
12-11 | 17:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ФК ТЮН
-
ЙЪНГ БОЙС
Прдст
12-11 | 17:10 |
КАТАР
КАТАР
АЛ ВАКРА
-
АЛ РАЙЯН
Прдст
12-11 | 17:10 |
КАТАР
КАТАР
АЛ САЙЛИЯ
-
АЛ ГАРАФА
Прдст
12-11 | 17:15 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
П'НИОНОС
-
КАСИОПИ
Прдст
12-11 | 17:15 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАОК
-
ПЛАТАНИАС
Прдст
12-11 | 17:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП
СЕЛТА
-
СЕВИЛЯ
Прдст
12-11 | 17:30 |
ЙОРДАНИЯ
ЙОРД
АЛ ДЖАЗИРА
-
АЛ БУКАА
Прдст
12-11 | 17:30 |
АВСТРИЯ
АВС
ЩУРМ ГР.
-
ЗАЛЦБУРГ
Прдст
12-11 | 17:30 |
АВСТРИЯ
АВС
СТ ПЬОЛТ
-
АУСТРИЯ В.
Прдст
12-11 | 17:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
ЧЕРНО МОРЕ
-
ДУНАВ
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
БОЙРО
-
ФЕРОЛ
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
НАВАЛКАРНЕРО
-
РЕАЛ СОСИЕДА
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
САБАДЕЛ
-
АЕ ПРАТ
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
МАЧЕРАЗАТЕ
-
САНТАРКАНДЖ.
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
КОМО
-
РЕНАТЕ
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
КАРАРЕЗЕ
-
ЛУКЕЗЕ
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
АЛЕСАНДРИЯ
-
ЛУПА РОМА
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
ПИАЧЕНЦА
-
ПОНТЕДЕРА
Прдст
12-11 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
ДЖАНА ЕРМИНИ
-
ПРАТО
Прдст
12-11 | 17:30 |
СЪРБИЯ
СЪРБ
ЧУКАРИЧК
-
ПАРТИЗАН Б.
Прдст
12-11 | 17:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
МАЛАТИЯСПОР
-
БАНДЪРМАСПОР
Прдст
12-11 | 17:45 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ТВЕНТЕ
-
АЯКС
Прдст
12-11 | 17:55 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
ОЛИМПИЯ
-
КРЪШКО
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ПОНФЕРАД
-
ОСАСУНА Б
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
КУЛТ.ЛЕОНЕСА
-
ВАЛЯДОЛИД Б
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ГИХУЕЛО
-
ПАЛЕНСИЯ
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
АРАНДИНА
-
ПОНТЕВЕД
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
АЛБАСЕТЕ
-
СОКУЕЛАМОС
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
УД ЛОГРОНЕС
-
АМОРЕБИЕТА
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЕЛДЕНСЕ
-
БАДАЛОНА
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МЕРИДА
-
ЕХИДО
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
РЕАЛ ХАЕН
-
ВИЙЯНОВЕНСЕ
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МАРБЕЙЯ
-
ХУМИЛА
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
САН ФЕРНАНДО
-
РЕКРЕАТ.
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ЛА ХОЯ ЛОРКА
-
АТЛЕТИКО МАН
Прдст
12-11 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
АТЛ.САНЛУКЕН
-
ЕКСТРЕМАДУРА
Прдст
12-11 | 18:00 |
КИПЪР
КИП
ДОКСА КАТОК.
-
АЕК ЛАРНАКА
Прдст
12-11 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
НАСИОНАЛ М.
-
ТОНДЕЛА
Прдст
12-11 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
ФЕЙРЕНСЕ
-
ПОРТО
Прдст
12-11 | 18:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
КОНЯСПОР
-
КАЙСЕРИ
Прдст
12-11 | 18:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ГАЛАТАСАР.
-
ГАЗИАНТЕП
Прдст
12-11 | 18:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
СТ.ЕТИЕН
-
ГИНГАМ
Прдст
12-11 | 18:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
СПЛИТ
-
РИЕКА
Прдст
12-11 | 18:30 |
АНГЛИЯ
АНГ
ЛИВЪРПУЛ
-
УЕСТ ХЯМ
Прдст
12-11 | 18:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ШАЛКЕ04
-
БАЙЕР Л.
Прдст
12-11 | 18:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СЕСТАО РИВЕР
-
ЛЕЙОА
Прдст
12-11 | 18:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
КАРТАХЕН
-
ЛИНЕНСЕ
Прдст
12-11 | 18:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
БРЕША
-
НОВАРА
Прдст
12-11 | 18:30 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
СПАРТ.Т.
-
ТРЕНЧИН
Прдст
12-11 | 19:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
АА ГЕНТ
-
ОСТЕНДЕ
Прдст
12-11 | 19:00 |
ДАНИЯ
ДАН
БРЬОНДБИ
-
МИДТИЛАНД
Прдст
12-11 | 19:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
ФК АШДОД
-
МАКАБИ ПТ
Прдст
12-11 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ЛУГО
-
НУМАНСИЯ
Прдст
12-11 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ВАЛЯДЛИД
-
МИРАНДЕС
Прдст
12-11 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
АЛКОРКОН
-
ХИРОНА
Прдст
12-11 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
БАРАКАЛД
-
ФУЕНЛБРД
Прдст
12-11 | 19:00 |
ПОЛША
ПОЛ
ПЯСТ ГЛ.
-
ЛЕГИЯ В.
Прдст
12-11 | 19:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ
АСТРА ГЮРГЕВ
-
СТЯУА
Прдст
12-11 | 19:15 |
МАРОКО
МАР1
ХУСА АГАДИР
-
УИДАД КАЗАБЛ
Прдст
12-11 | 19:30 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
АНТИГУА ГФК
-
КОМУНИКАСИОН
Прдст
12-11 | 19:30 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
АТРОМИТОС
-
ПАО
Прдст
12-11 | 19:30 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЕСПАНЬОЛ
-
СП.ХИХОН
Прдст
12-11 | 19:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
КАУДАЛ ДЕП.
-
СЕЛТА ВИГО Б
Прдст
12-11 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ФОРЛИ
-
РЕДЖАНА
Прдст
12-11 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ПАДОВА
-
СУДТИРОЛ
Прдст
12-11 | 19:30 |
УКРАЙНА
УКР
СТАЛ ДНЕПРОД
-
ЗОРЯ ЛУГАНСК
Прдст
12-11 | 20:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
БЕНФИКА
-
СПОРТИНГ
Прдст
12-11 | 20:15 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
АПОЕЛ Х.
-
МАКАБИ ТА
Прдст
12-11 | 20:30 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
МЖД
КОСТА РИКА /
-
ИТАЛИЯ (Ж)
Прдст
12-11 | 21:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
С. ЛИЕЖ
-
ВЕСТЕРЛО
Прдст
12-11 | 21:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
ВАСЛНД/БЕВЕР
-
РК ГЕНК
Отл
12-11 | 21:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
УНИВ.ДЕ СУКР
-
ОРИЕНТЕ П''Л
Прдст
12-11 | 21:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
СПОРТ Б.
-
САН ХОСЕ
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
КРУЗЕЙРО
-
КОРИНТАС
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
САНТОШ
-
АМЕРИКА МИН.
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
САО ПАУЛО
-
СТ. КРУЗ
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ФЛУМИНЗЕ
-
ИНТЕРНАС
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ВИТОРИЯ БАИА
-
П-МЕЙРАС
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ШАПЕКОН.
-
АТЛ. МИН.
Отл
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
АТЛ.ПАР.
-
ФЛАМЕНГО
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ГРЕМИО
-
БОТАФОГО
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
СПОРТ Р.
-
ФИГЕЙРЕНЗЕ
Прдст
12-11 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
П. ПРЕТА
-
КОРИТИБА
Прдст
12-11 | 21:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
СУЛИЯ
-
САМОРА ФК
Прдст
12-11 | 21:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
САРАГОСА
-
РЕАЛ ОВИЕДО
Прдст
12-11 | 21:15 |
МАРОКО
МАР1
ИТИХАД Т.
-
МАГРИБ ТЕТУА
Прдст
12-11 | 21:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
АРЕЦО
-
ВИТЕРБЕЗЕ
Прдст
12-11 | 21:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
ТУТОКУОЙО
-
ПРО ПИАЧЕНЦА
Прдст
12-11 | 21:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
ПИСТОЕЗЕ
-
РК РОМА
Прдст
12-11 | 21:45 |
ИСПАНИЯ
ИСП
БЕТИС
-
АТЛ. БИЛБАО
Прдст
12-11 | 21:45 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ИНТЕР
-
ДЖЕНОА
Прдст
12-11 | 21:45 |
ФРАНЦИЯ
ФР
ПАРИ С.Ж
-
НИЦА
Прдст
12-11 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
КОБРЕЛОА
-
МАГЕЛАНЕС
Прдст
12-11 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
УНИОН САН ФЕ
-
КОКИМБО УН.
Прдст
12-11 | 22:00 |
ПЕРУ
ПЕРУ
ACADEMIA CANTOLAO
-
СПОРТ АН.
Прдст
12-11 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ1
АУРОРА
-
DEPORTIVO ESCARA
Прдст
12-11 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
Р. ПЛЕЙТ
-
БОКА Х.
Прдст
12-11 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ТЕЛЕРЕС ДЕ Р
-
ДЕП. РИЕСТРА
Прдст
12-11 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
КОЛЕГИАЛЕС
-
ТРИСТАН С.
Прдст
12-11 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ1
ЦИКЛОН ТАРИХ
-
CA BERMEJO
Прдст
12-11 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
РАМПЛА
-
УОНДЪРЪРС
Прдст
12-11 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ДАНУБИО
-
ЛИВЪРПУЛ МОН
Прдст
12-11 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
НАСИОНАЛ М.
-
БОСТОН РИВЪР
Прдст
12-11 | 22:15 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
СП.БРАГА
-
ПФЕРЕЙРА
Прдст
12-11 | 22:30 |
ПЕРУ
ПЕРУ
МЕЛГАР
-
КРИСТАЛ
Прдст
12-11 | 22:45 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
МЖД
БРАЗИЛИЯ
-
РУСИЯ (Ж)
Прдст
12-11 | 23:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
ОЛИМПИЯ
-
Г. ДИАЗ
Прдст
12-11 | 23:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
СПЛУКЕНО
-
ГУАРАНИ
Прдст
12-11 | 23:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
Г. КАБАЛЕРО
-
НАСИОНАЛ А.
Прдст
12-11 | 23:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
АГИЛА
-
САНТА ТЕКЛА
Прдст
12-11 | 23:15 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
ХОСЕ УИЛСТЕР
-
БОЛИВАР
Прдст
12-11 | 23:30 |
КОЛУМБИЯ
ККОЛ
ТОЛИМА
-
БУКАРАМ.
Прдст
Посещения
До 16:00 :
490
Месечни :
70 279
Юни
105 792
По дата:
Новини от
ФОКУС
още новини
Новини от
ФОКУС СПОРТ
още новини
ЗА НАС | УСПОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ | БАНЕРИ | КОНТАКТИ