издания на Фокус :
Избори 2014 Фокус Нюз Фокус Спорт Фокус Радио Фокус Фен Фокус Прес Фокус армия
Срещи
10-26 | 00:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ИМБАБУРА
1-0
MUNICIPAL CANAR
Прикл
10-26 | 00:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-C
ФОРТАЛЕЗА
1-1
МАСАЕ
Прикл
10-26 | 00:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
САНТОС ГУАП.
0-2
ЛИМОН ФК
Прикл
10-26 | 00:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
УНИВ КАТ
2-1
АУДАКС И
Прикл
10-26 | 00:08 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
НЮЕЛС ОБ
2-2
ГОДОЙ КРУС
Прикл
10-26 | 00:58 |
МЕКСИКО
МЕК
ВЕРАКРУС
1-2
ЧИАПАС ФК
Прикл
10-26 | 01:00 |
МЕКСИКО
МЕК
КРУС АСУЛ
3-1
МОРЕЛИЯ
Прикл
10-26 | 01:05 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
АТЛЕТИКО ФЕН
0-3
ЕСТУДИАНТ.БА
Прикл
10-26 | 01:27 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
АТЛ. НАС
2-0
АГИЛАС ДОРАД
Прикл
10-26 | 01:30 |
ПЕРУ
ПЕРУ
СП.УАНКАЙО
0-1
АЛИАНСА
Прикл
10-26 | 01:33 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
АУТОНОМА
1-0
САНТА ФЕ
Прикл
10-26 | 01:35 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
НАСИОНАЛ А.
0-2
ОЛИМПИЯ
Прикл
10-26 | 01:56 |
ПАНАМА
ПАНAMA
ФК ТАУРО
2-1
АТЛ. ЧИРИКУИ
Прикл
10-26 | 01:56 |
ПАНАМА
ПАНAMA
АЛИАНСА ФК
4-0
ИНДЕПЕНДИЕНТ
Прикл
10-26 | 01:59 |
ПАНАМА
ПАНAMA
ПЛАЗА АМАДОР
0-1
ДЕП. АРАБЕ У
Прикл
10-26 | 02:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
САНТАМАРИНА
3-1
ОЛ БОЙС
Прикл
10-26 | 02:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
БОТАФОГО
2-1
ФЛАМЕНГО
Прикл
10-26 | 02:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ИНТЕРНАС
2-0
БАИА
Прикл
10-26 | 02:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
ЛУВЕРДЕНЗЕ М
1-0
ОЕСТЕ
Прикл
10-26 | 02:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
ВИЙЯНОВА
4-1
САМПАЙО К.
Прикл
10-26 | 02:00 |
МЕКСИКО
MEK2
МЕРИДА
1-1
ДОРАДОС
Прикл
10-26 | 02:00 |
ПАНАМА
ПАНAMA
САН ФРАНЦИСК
0-2
КЕПО ФК
Прикл
10-26 | 02:00 |
ПАНАМА
ПАНAMA
СПОРТИНГ С.М
1-3
ЧОРИЙО
Прикл
10-26 | 02:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ1
САН ЛУИС К.
1-1
КОКИМБО УН.
Прикл
10-26 | 02:10 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
АРХЕНТ. Х
1-2
НУЕВА ЧИКАГО
Прикл
10-26 | 02:21 |
САЩ
САЩ
НЮ ИНГЛАНД
1-0
ФК ТОРОНТО
Прикл
10-26 | 02:23 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
О'ХИГИНС
3-0
УАЧИПАТО
Прикл
10-26 | 02:25 |
САЩ
САЩ-АЛ
АТЛ СИЛВ
0-2
КАР РЕЙЛ
Прикл
10-26 | 02:25 |
САЩ
САЩ-АЛ
НЮ КОСМОС
2-2
ТАМПА БЕЙ Р.
Прикл
10-26 | 02:28 |
САЩ
САЩ-АЛ
ФОРТ ЛАУДЕРД
1-0
ЕДМЪНТЪН
Прикл
10-26 | 02:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-C
БРАЗИЛ
2-0
МАДУРЕРА
Прикл
10-26 | 02:32 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ОЛИМПО
1-1
РАСИНГ
Прикл
10-26 | 03:00 |
МЕКСИКО
MEK2
ИРАПУАТО
0-1
АЛТАМИРА
Прикл
10-26 | 03:00 |
МЕКСИКО
MEK2
ОАКСАКА
1-1
КОРАС ТЕП
Прикл
10-26 | 03:00 |
МЕКСИКО
MEK2
САН ЛУИС
0-1
НЕКАКСА
Прикл
10-26 | 03:00 |
МЕКСИКО
МЕК
МОНТЕРЕЙ
2-2
ТИГРЕС
Прикл
10-26 | 03:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
FOOTBALLSOUTH (W)
1-3
NZF DEVELOP. TEAM(W)
Прикл
10-26 | 03:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
WAIKATO/BOP FED. (W)
2-3
AUCKLAND F. FED. (W)
Прикл
10-26 | 03:00 |
САЩ
САЩ-АЛ
МИНЕСОТА ЮН.
0-1
САН АНТ. СКО
Прикл
10-26 | 03:23 |
САЩ
САЩ
ДАЛАС
0-2
ПОРТЛАНД Т.
Прикл
10-26 | 03:28 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
БОЛИВАР
3-3
НАСИОНАЛ ПОТ
Прикл
10-26 | 03:30 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
NORTHERN F. FED. (W)
2-2
CENTRAL F. FED. (W)
Прикл
10-26 | 03:43 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
МИОНРИОС
2-0
АЛ. ПЕТРОЛЕР
Прикл
10-26 | 04:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ПОРТОВИЕХО
1-1
МАКАРА
Прикл
10-26 | 04:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
АГИЛА
0-1
САНТА ТЕКЛА
Прикл
10-26 | 04:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
МЕЙНЛАНД П.
1-2
CAPITAL F. FED. (W)
Прикл
10-26 | 04:00 |
ХОНДУРАС
ХОНД
ВИДА
1-1
РЕАЛ СОСИЕДА
Прикл
10-26 | 04:04 |
МЕКСИКО
MEK2
СЕЛАЯ
0-1
КОРЕКАМИНОС
Прикл
10-26 | 04:05 |
МЕКСИКО
МЕК
ПАЧУКА
0-0
ЛЕОНЕС НЕГРО
Прикл
10-26 | 04:35 | 45'
САЩ
САЩ
ВАНКУВЪР У.
0-0
КОЛОРАДО
2 Плвр
10-26 | 04:58 | 45'
КОСТА РИКА
К.РИКА
ЕРЕДИАНО
1-0
АЛАХУЕЛЕ.
2 Плвр
10-26 | 05:00 | 45'
МЕКСИКО
МЕК
АТЛАС
2-1
ПУЕБЛА
2 Плвр
10-26 | 05:28 | 45'
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
КСЕЛАХУ МК
1-0
КОАТЕПЕКЕ
2 Плвр
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
ФУКУШИМА ЮН.
-
ФУДЖИЕДА
Прдст
10-26 | 07:00 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
УЕЛИНГТН
-
НЮКЯСЪЛ ДЖ.
Прдст
10-26 | 07:00 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
СИДНИ /Ж/
-
WESTERN SYDNEY (W)
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
В.СЕНДАЙ
-
К РЕЙСОЛ
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
МОНТЕДИО
-
ЙОКОХАМА
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
К.САПОРО
-
ШОНАН Б.
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ТЕСПА КУСАЦУ
-
ДЖЕФ ЮН.
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ТОЧИГИ
-
АВИСПА ФУК.
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
МИТО ХОЛ
-
КАМАТАМАРЕ
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
Т ВЕРДИ
-
ЕХИМЕ ФК
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
МАЦУМ. ЯМАГА
-
ТОЯМА
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
ИСКК
-
ДЖ. ЛИГА (22
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
САГАВА ПРИНТ
-
ХОНДА ЛОК
Прдст
10-26 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ХОНДА ФК
-
ФАДЖАНО ОКАЯ
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ИНЧЕОН
-
ЧУННАМ ДРАГЪ
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ФК СЕУЛ
-
БУСАН
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ГИЕОНГНАМ
-
ДЖЕДЖУ ЮН.
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
СЕОНГНАМ
-
УЛСАН
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ЧОНБУК
-
СУВОН
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ПОХАНГ
-
САНГДЖУ
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
СУВОН ФК
-
ЧУНГДЖУ Х.
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ГОЯНГ
-
ДАЕГУ
Прдст
10-26 | 08:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ВАР.НАГАЗАКИ
-
КУМАМОТО
Прдст
10-26 | 08:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ1
СИТИЗЪН
-
ТАЙ ЧУНГ
Прдст
10-26 | 09:00 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
АДЕЛАИДА
-
ПЪРТ ГЛ.
Прдст
10-26 | 09:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ДЖУБИЛО
-
КИОТО С.
Прдст
10-26 | 09:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
И-СКАЙ ЮЕН Л
-
ВОНГ ТАЙ СИН
Прдст
10-26 | 10:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
С ТОСУ
-
НИЙГАТА
Прдст
10-26 | 10:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
КОБЕ
-
ОМИЯ
Прдст
10-26 | 10:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ДЖИР.КИТАКЮШ
-
ФК ГИФУ
Прдст
10-26 | 10:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ОЙТА
-
ОКАЯМА
Прдст
10-26 | 10:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ1
КВУН ТОНГ
-
ЛЪКИ МИЛЕ
Прдст
10-26 | 10:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ1
ДАБЪЛ ФЛАУЪР
-
ХЕПИ ВАЛЕЙ
Прдст
10-26 | 10:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ1
КВАИ ТСИНГ
-
СУН ХЕЙ СК
Прдст
10-26 | 10:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ1
ШАТИН
-
SOUTHERN
Отл
10-26 | 10:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ1
МЕТРО ГЕЛЪРИ
-
YAU TSIM MONG
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ГУАНЖОУ РФ
-
ХАРБИН Т.
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ХЪНАН
-
ХАНГЖУ ЛЮЧЪН
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ГУЙДЖОУ РЕНЕ
-
ШАНДУН Л.
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ГУАНДЖОУ ЕВ.
-
ПЕКИН ГУОАН
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ЧАНЧУН Я
-
ШАНХАЙ ШЪНС.
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ШАНХАЙ Ш.
-
ТИЕНДЗИН ТЕД
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ДАЛИЕН АЕРБН
-
ЛЯОНИН ХОН.
Прдст
10-26 | 10:35 |
КИТАЙ
КИТ
ШАНХАЙ Т.
-
ДЗЯНСУ ШУНТ.
Прдст
10-26 | 11:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
МАРУЯСУ ОКАЗ
-
КАГОШИМА ЮН.
Прдст
10-26 | 11:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ПЕРСИБ Б.
-
МИТРА КУКАР
Прдст
10-26 | 12:00 |
КАЗАХСТАН
КАЗХ
ЖЕТИСУ
-
СПАРТАК СЕМЕ
Прдст
10-26 | 12:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
АЗУЛ НУМАЗУ
-
ХАЧИНОНЕ
Прдст
10-26 | 12:15 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
ДОНАУФЕЛД
-
АУСТРИЯ В.АМ
Прдст
10-26 | 12:15 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ2
ВИКТОРИЯ Ж.
-
УСТИ Н.Л
Прдст
10-26 | 12:30 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
МАТЕРСБУРГ /
-
АДМИРА ВАКЕР
Прдст
10-26 | 12:30 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
RENOFA YAMAGUCHI
-
ВЕРСПА ОЙТА
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
СЛОВАКИЯ
-
ЛИТВА
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
ПОЛША
-
ЕСТОНИЯ
Прдст
10-26 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
REAL SOCIEDAD (W)
-
COLLERENSE (W)
Прдст
10-26 | 13:00 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ЛУПА РОМА
-
КАСЕРТАНА
Прдст
10-26 | 13:00 |
КАЗАХСТАН
КАЗХ
ШАХТЬОР К.
-
АСТАНА
Прдст
10-26 | 13:00 |
КАЗАХСТАН
КАЗХ
КАЙСАР К''ЛО
-
АКТОБЕ
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЛИТВА
ЛИТ
ГРАНИТАС К.
-
ДАЙНАВА
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
ТОКУШИМА
-
НАГОЯ
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
ГАМБА ОСАКА
-
ФК ТОКИО
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
ШИМИЗУ
-
ХИРОШИМА
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
ВЕНТФРЕТ
-
КАВАЗАКИ
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
ЙОКОХАМА Ф.М
-
СЕРЕЗО ОСАКА
Прдст
10-26 | 13:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП
КАШИМА А
-
УРАВА
Прдст
10-26 | 13:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
САРАГОСА Б
-
УРАКАН ВАЛЕН
Прдст
10-26 | 13:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
СЕВИЛЯ А
-
КАДИС
Прдст
10-26 | 13:30 |
РУСИЯ
РУС
СПАРТАК М.
-
ЛОКО М.
Прдст
10-26 | 13:30 |
РУСИЯ
РУС
ФК УФА
-
ЦСКА М.
Прдст
10-26 | 13:40 |
АРМЕНИЯ
АРМ
ШИРАК ГЮМРИ
-
ПЮНИК
Прдст
10-26 | 13:40 |
АРМЕНИЯ
АРМ
АЛАШКЕРТ
-
ГАДЗАСАР
Прдст
10-26 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА
РУДАР ПЛ
-
СУТИЕСКА Н.
Прдст
10-26 | 14:00 |
БЕЛАРУС
БЛРС
ДНЕПР М.
-
НЕМАН ГРОДНО
Прдст
10-26 | 14:00 |
ГРУЗИЯ
ГРУЗ
ЧИХУРА САЧХЕ
-
ТОРПЕДО КУТ.
Прдст
10-26 | 14:00 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ1
ФЛОРА Т.
-
ПАРНУ ЛИНАМЕ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ1
ВАНДРА ВАПРУ
-
ФК ВИЛЯНДИ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ1
НЬОММЕ ІІ
-
РАКВЕРЕ Т.
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
МАЛАГА
-
Р. ВАЛЕКАНО
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
SPORTING HUELVA (W)
-
FUND. ALBACETE (W)
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
СЕВИЛЯ /Ж/
-
TRANSPORTES ALC. (W)
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
BARCELONA (W)
-
OVIEDO MODERNO (W)
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
АЛБАСЕТЕ
-
ВАЛЯДЛИД
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ЛАНГРЕО
-
СД КОМПОСТЕЛ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
МАРИНО ЛУАНК
-
РЕАЛ ОВИЕДО
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СЕЛТА ВИГО Б
-
СП. ХИХОН Б
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
КОНКЕНСЕ
-
БАРАКАЛД
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ЛАС ПАЛМАС
-
ЛЕЙОА
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
РЕАЛ М. Б
-
УЕСКА
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ГУАДАЛАХАРА
-
ХЕТАФЕ Б
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ВАЛЕНСИЯ Б
-
АТЛ. БАЛЕРАС
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЕРКУЛЕС
-
ВИЛЯРЕАЛ Б
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
КОРНЕЯ
-
ЕЛЧЕ Б
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
РЕУС ДЕПОРТИ
-
ХИМН. Т.
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
МАЙОРКА Б
-
ЕЛДЕНСЕ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
АЛМЕРИЯ Б
-
КОРДОБА КФ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
КАСЕРЕНО
-
BETIS B
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МЕЛИЯ
-
РЕАЛ ХАЕН
Прдст
10-26 | 14:00 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
МАТАРЕ ЮН.
-
СОНИ Ш.
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
САМУТ СОНГРА
-
ПОЛИЙС ЮН.
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
БУРИРАМ ЮН.
-
ЧАЙНАТ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
ЧОНБУРИ
-
БАНКОК ЮНАЙТ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
МУАНГ ТОНГ Ю
-
СИСАКЕТ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
АРМИ ЮНАЙТЕД
-
ТАЙ ПОРТ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
ОСОТСПА ФК
-
ЕЪР ФОРС ЮН.
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
ЧИАНГРАЙ ЮН.
-
СОНКЛА ЮН.
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
СУФАНБУРИ
-
ТОТ СК
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
БАНКОК ГЛАС
-
Б. ТЕРО САСА
Прдст
10-26 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
ПТТ РАЙОНГ Ф
-
РАЧАБУРИ
Прдст
10-26 | 14:00 |
ИНДИЯ
ИНДИЯ
АТЛ. ДЕ КОЛК
-
КЕРАЛА БЛАСТ
Прдст
10-26 | 14:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЕСПАНЬОЛ /Ж/
-
ATHLETIC CLUB (W)
Прдст
10-26 | 14:15 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ТОЛЕДО
-
АТЛ. МАДРИД
Прдст
10-26 | 14:15 |
ПОЛША
ПОЛ1
СТОМИЛ ОЛШЧ.
-
ХОЙНИЧАНКА
Прдст
10-26 | 14:15 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ПОРТИМОНЕНЗЕ
-
БЕНФИКА Б
Прдст
10-26 | 14:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ЛЕАЛТАД
-
СОМОСАС
Прдст
10-26 | 14:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ФОРЛИ
-
ЛУКЕЗЕ
Прдст
10-26 | 14:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
КОМО
-
РЕНАТЕ
Прдст
10-26 | 14:30 |
ПОЛША
ПОЛ1
ПОГОН С.
-
СТАЛ СТ.ВОЛА
Прдст
10-26 | 14:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ИДМАНЮРДУ
-
ЕСКИШЕХР
Прдст
10-26 | 14:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
1461 ТРАБЗОН
-
АЙДЪНСПОР
Прдст
10-26 | 14:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ОФСПОР
-
КЕЧИОРЕН
Прдст
10-26 | 14:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТОКАТСПОР
-
ИСКЕНДЕРУН
Прдст
10-26 | 14:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ГЮМЮШХАНЕСП.
-
БУГСАШСПОР
Прдст
10-26 | 14:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ПАЗАР
-
КОДЖАЕЛИ БИР
Прдст
10-26 | 14:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
КАМБУУР
-
ФЕЙЕНОРД
Прдст
10-26 | 15:00 |
АЗЕРБАЙДЖАН
АЗБ
НЕФТЧИ БАКУ
-
ИНТЕР БАКУ
Прдст
10-26 | 15:00 |
ДАНИЯ
ДАН1
ФК ТИСТЕД
-
ВАРДЕ
Прдст
10-26 | 15:00 |
ДАНИЯ
ДАН1
КЬОЛДИНГ
-
СВЕНДБОРГ
Прдст
10-26 | 15:00 |
ДАНИЯ
ДАН2-ИЗТ
СВЕБЬОЛЕ
-
Б1908
Прдст
10-26 | 15:00 |
ДАНИЯ
ДАН2-ИЗТ
ФРЕМАД
-
Б93 КОПЕНХГ
Прдст
10-26 | 15:00 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
ГРУЗИЯ
-
ЛИХТЕНЩАЙН
Прдст
10-26 | 15:00 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ПЕРСЕБАЯ СУР
-
ПЕЛИТА
Прдст
10-26 | 15:00 |
КАЗАХСТАН
КАЗХ
КАЙРАТ
-
ОРДАБАСИ Ш.
Прдст
10-26 | 15:00 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
ЧЕМЕЛИЛ Ш.
-
АФК ЛЕОПАРДС
Прдст
10-26 | 15:00 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
БАНДАРИ
-
КК БАНК
Прдст
10-26 | 15:00 |
ЛАТВИЯ
ЛАТ
ДАУГАВА
-
ДАУГАВА
Прдст
10-26 | 15:00 |
ЛАТВИЯ
ЛАТ
СПАРТАКС ЮРМ
-
ДАУГАВА РИГА
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
АЛТА
-
УЛ/КИСА
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
НЕСТ/СОТРА
-
РАНХЕЙМ
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
КРИСТУНД
-
ХЬОД
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
БЕРУМ
-
ХАМ КАМ
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
БРИНЕ
-
МОНДАЛЕН
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
ТРОМСЬО
-
ФРЕД`СТАД
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
СТРЬОМЕН
-
ТРОМСДАЛЕН
Прдст
10-26 | 15:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР1
САНДФОРД
-
ХЬОНЕФОС
Прдст
10-26 | 15:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
ОСМАНЛИСПОР
-
ОРДУСПОР
Прдст
10-26 | 15:00 |
ФИНЛАНДИЯ
ФИН
ХИК ХЕЛЗ
-
Р.РОВАН
Прдст
10-26 | 15:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ1
ГАИС
-
ХАМАРБИ
Прдст
10-26 | 15:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ1-С
НЮКОПИНГ
-
ВАСАЛУНД
Прдст
10-26 | 15:00 |
РУСИЯ
РУС2-УП
ЗЕНИТ ИЖЕВСК
-
СИЗРАН 2003
Прдст
10-26 | 15:15 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ1
ХИБЪРН.
-
ХАРТС
Прдст
10-26 | 15:30 |
БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА
Б.ХЕРЦ
МЛАДОСТ ВЕЛИ
-
ЖЕЛЕЗНИЧАР
Прдст
10-26 | 15:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ-Б
БОТЕВ ВР.
-
ПИРИН БЛ
Прдст
10-26 | 15:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ-Б
ДОБРУДЖА
-
РАКОВСКИ
Прдст
10-26 | 15:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ-Б
СЕПТЕМВРИ С.
-
ЛОКО МЗ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
1860 МЮН.
-
АЙНТРАХТ БР.
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
ЗАНДХЗЕН
-
ЕРЦГЕБ.АУЕ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
ИНГОЛЩАД
-
ХАЙДЕНХАЙМ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
БФК ДИНАМО
-
ВАКЕР НОРД.
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ХЕРТА ІІ
-
ЦВИКАУ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ВИК.БЕРЛИН
-
МОЙЗЕЛВИТЦ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
УНИОН Б.II
-
ПЛАУЕН
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
АУЕРБАХ
-
НОЙСТЕРЛИЦ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
КАРЛЦАЙС
-
БАК 07
Прдст
10-26 | 15:30 |
ДАНИЯ
ДАН1
РИНКОПИНГ
-
МИДЕЛФАРТ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ДАНИЯ
ДАН2-ИЗТ
ХОЛБЕК
-
АВАРТА
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
ИЗРАЕЛ
-
КАЗАХСТАН
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
УНГАРИЯ
-
ХЪРВТСКА
Прдст
10-26 | 15:30 |
КИПЪР
КИП2
ОЛИМП.Н.
-
ЕЛПИДА К
Прдст
10-26 | 15:30 |
МАКЕДОНИЯ
МАК
МЕТАЛ.СКОПИЕ
-
ПЕЛИСТЕР БИТОЛЯ
Прдст
10-26 | 15:30 |
МАКЕДОНИЯ
МАК
ТЕТЕКС
-
РАБОТНИЧКИ К
Прдст
10-26 | 15:30 |
МАКЕДОНИЯ
МАК
ВАРДАР
-
БРЕГАЛНИЦА
Прдст
10-26 | 15:30 |
МАКЕДОНИЯ
МАК
ТУРНОВО
-
ШКЕНДИЯ Т.
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТУРГУТЛУ
-
КАРАГЮМРЮК
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КАРТАЛСП
-
ПЕНДИК
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТАВШАНЛЪ Л.
-
МЕНЕМЕН БЛД
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЮМРАНИЕСПОР
-
ФЕТХИЕСП
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КЪРКЛАРЕЛИСП
-
БАНДЪРМАСПОР
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ГОЛБАСИСПОР
-
АЛТАЙ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
НАЗИЛЛИ БЛД
-
ТЕПЕДЖИКСПОР
Прдст
10-26 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ИНЕГОЛСП
-
САРЪЙЕР
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
KOM
-
АРСЕНАЛ ТИВА
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
IGALO
-
ЦЕТИНЕ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
RADNICKI BERANE
-
ЗАБЬЕЛО
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
БРАТСТВО ЧИЕ
-
ЙЕЗЕРО ПЛАВ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ISKRA DANILOVGRAD
-
ФК ДЕЧИЧ
Прдст
10-26 | 15:30 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ЙЕДИНСТВО П.
-
ИБЪР
Прдст
10-26 | 16:00 |
АЛБАНИЯ
АЛБ
ЛАЧИ
-
АПОЛОНИЯ Ф.
Прдст
10-26 | 16:00 |
АНГЛИЯ
АНГ2
МОРКАМБ
-
ЕКЗИТЪР
Прдст
10-26 | 16:00 |
БЕЛАРУС
БЛРС
ГОМЕЛ
-
НАФТАН Н
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
МАЙНЦ ІІ
-
РЕГЕНСБУРГ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ДОРТМУНД II
-
ХАНЗА
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
РВ ЕСЕН
-
ВАТЕНШАЙД 09
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ВЕЙХЕ ФЛЕНСБ
-
ВЕРДЕР ІІ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
БРАУНШВАЙГ
-
ХАМБУРГЕР 2
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ХАВЕЛЗЕ
-
ХАНОВЕР ІІ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ГОСЛАРЕР
-
ШВАРЦ ВАЙС Р
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
АЙНТРАХТ НОР
-
БРАУНШВАЙГ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ОЛДЕНБУРГ
-
КЛОПНБРГ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
ХОФЕНХАЙМ II
-
ЕЛВЕРСБЕРГ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
К'ЛАУТЕРН ІІ
-
Х. КАСЕЛ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГРУЗИЯ
ГРУЗ
ЗЕСТАФОНИ
-
МЕРАНИ МАРТВ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ОФИ
-
ТРИПОЛИС
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР1
АПОЛОН СМ.
-
П-ЛИАКОС
Прдст
10-26 | 16:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ПИЕРИКОС
-
АГРОТИКОС
Прдст
10-26 | 16:00 |
ДАНИЯ
ДАН
РАНДЕРС
-
ОДЕНЗЕ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ДАНИЯ
ДАН1
НЕСТВЕД
-
КОЛДИНГ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
ЛЮКМБУРГ
-
ИСПАНИЯ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
АЛ АСИОТИ СП
-
АЛ АХЛИ КАЙР
Прдст
10-26 | 16:00 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
АЛ ДАКЛЕЙ
-
ХЕРАС ЕЛ Х.
Прдст
10-26 | 16:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
КЛ. САН ЛОРЕ
-
ДЕП. КАРАПЕГ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
ДЕПОРТИВО СА
-
ОЛИМПИЯ ДЕ И
Прдст
10-26 | 16:00 |
ПОЛША
ПОЛ2
NADWISLAN GORA
-
БЛЕКИТНИ СТА
Прдст
10-26 | 16:00 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
НК КРКА
-
РУДАР
Прдст
10-26 | 16:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
РЕН
-
ЛИЛ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
ЛУЧКО
-
ЦИБАЛИЯ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
БИСТРА
-
ДЪГОПОЛЬЕ
Прдст
10-26 | 16:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
СЕЛТИК
-
КИЛМАРНК
Прдст
10-26 | 16:00 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
К. ЧИЙФС
-
ПЛАТ. СТАРС
Прдст
10-26 | 16:15 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
СОФАПАКА
-
ГОР МАИА
Прдст
10-26 | 16:30 |
МАРОКО
МАР1
ФУС РАБАТ
-
КАВКАБ МАР.
Прдст
10-26 | 16:30 |
АНГЛИЯ
АНГ
БЪРНЛИ
-
ЕВЕРТЪН
Прдст
10-26 | 16:30 |
АНГЛИЯ
АНГ
ТОТНЪМ
-
НЮКЯСЪЛ
Прдст
10-26 | 16:30 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
ФК БРЮЖ
-
АА ГЕНТ
Прдст
10-26 | 16:30 |
ИНДИЯ
ИНДИЯ
ПУНЕ СИТИ
-
ГОЯ ФК
Прдст
10-26 | 16:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
КАРАРЕЗЕ
-
САНТАРКАНДЖ.
Прдст
10-26 | 16:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ПИСТОЕЗЕ
-
ТЕРАМО
Прдст
10-26 | 16:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
БАСАНО
-
ТОРЕС
Прдст
10-26 | 16:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
В ЛАМЦИЯ
-
РЕДЖИНА
Прдст
10-26 | 16:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ФК ЦВОЛЕ
-
ХЕРЕНВЕН
Прдст
10-26 | 16:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
УТРЕХТ
-
ПСВ
Прдст
10-26 | 16:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
РОДА
-
СПАРТА Р
Прдст
10-26 | 16:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
НИЙМЕГЕН
-
ФК ОС
Прдст
10-26 | 16:30 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ2
КОЛИН
-
ГРАФ.ВЛАШИМ
Прдст
10-26 | 16:30 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ2
ВАРНСДОРФ
-
Ф.ТРИНЕЦ
Прдст
10-26 | 16:30 |
РУМЪНИЯ
РУМ
КОНКОРДИЯ К.
-
КЛУЖ НАПОКА
Прдст
10-26 | 17:00 |
АЗЕРБАЙДЖАН
АЗБ
КАРАБАХ АХДМ
-
ХАЗАР ЛЕНКОР
Прдст
10-26 | 17:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ2
РЬОЗЛАРЕ
-
АНТВЕРП
Прдст
10-26 | 17:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ2
ВОЛУВЕ
-
УС БРЮКСЕЛ
Прдст
10-26 | 17:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
МЕПЕН
-
НОЙМЮНСТЕР
Прдст
10-26 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР1
ЕПИСКОПИ
-
ПАНАХАЙКИ
Отл
10-26 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ПЛАТАМОНА
-
АПОЛОН КАЛ.
Прдст
10-26 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ТИРНАВОС 200
-
АГРОТИКОС
Прдст
10-26 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ЗАКИНТОС
-
ФОКИКОС
Прдст
10-26 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ОЛИМПИАК
-
ЛАРИСА
Прдст
10-26 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
АН.КАРДИТСАС
-
ЕТНИКОС ГАЗ.
Прдст
10-26 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ЛАМИА
-
ПИЕРИКОС
Прдст
10-26 | 17:00 |
ДАНИЯ
ДАН1
ФРЕДЕРИЦ.
-
ВЕЙЛЕ КОЛД.
Прдст
10-26 | 17:00 |
ДАНИЯ
ДАН2-ИЗТ
НИКЬОБИНГ ФК
-
АВЕДЬОРЕ
Прдст
10-26 | 17:00 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ1
ЛЕВАДИЯ ТАЛИ
-
ТАЛИНК
Прдст
10-26 | 17:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
КИЕВО
-
ДЖЕНОА
Прдст
10-26 | 17:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ЮВЕНТУС
-
ПАЛЕРМО
Прдст
10-26 | 17:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
УДИНЕЗЕ
-
АТАЛАНТА
Прдст
10-26 | 17:00 |
МАЛТА
МАЛ
ВАЛЕТА
-
НАХАР
Прдст
10-26 | 17:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ТРАБЗОН
-
ГАЗИАНТЕП
Прдст
10-26 | 17:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
АЛТЪНОРДУ
-
КАЙСЕРИ
Прдст
10-26 | 17:00 |
УЕЛС
УЕЛС
ДРУИД
-
ЕЪРБЪС
Прдст
10-26 | 17:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
ДИНАМО З
-
ОСИЕК
Прдст
10-26 | 17:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ВИЛ
-
КИАСО
Прдст
10-26 | 17:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ФК ЛЕ МОНТ
-
ЛОЗАНА
Прдст
10-26 | 17:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
АИК СТОКХОЛМ
-
ОТВИДАБЕРГ
Прдст
10-26 | 17:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
НОРКПИНГ
-
ЙОРЕБРО
Прдст
10-26 | 17:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ1-С
ФРЕЙ
-
ИФКЛУЛЕО
Прдст
10-26 | 17:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ1-ЮГ
КВИДИНГ
-
МУТАЛА
Прдст
10-26 | 17:30 |
КАТАР
КАТАР2
АЛ РАЙЯН
-
АЛ МАРКИЯ
Прдст
10-26 | 17:30 |
КАТАР
КАТАР2
АЛ АХЛИ ДОХА
-
АЛ МЕСАЙМЕР
Прдст
10-26 | 17:30 |
АНГОЛА
АНГОЛА
ПРОГРЕСО А.
-
ОНЗЕ БРАВОС
Прдст
10-26 | 17:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ-Б
ВЕРЕЯ СТ. ЗА
-
СОЗОПОЛ
Прдст
10-26 | 17:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ВОЛФБУРГ
-
МАЙНЦ
Прдст
10-26 | 17:30 |
КАТАР
КАТАР
УМ САЛАЛ
-
ЛЕКВИЯ
Прдст
10-26 | 17:30 |
НОРВЕГИЯ
НОР
САРПСБОРГ
-
СТАБЕК
Прдст
10-26 | 17:30 |
НОРВЕГИЯ
НОР
РОЗЕНБОРГ
-
САНД УЛФ
Прдст
10-26 | 17:30 |
ПОЛША
ПОЛ
ЛЕХ ПОЗНАН
-
Г. ЛЕЧНА
Прдст
10-26 | 17:35 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
АТЛАНТА
-
ВИЯ ДАЛМИНЕ
Прдст
10-26 | 17:45 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
СПАРТА ПРАГА
-
БОЛЕСЛАВ
Прдст
10-26 | 18:00 |
МАРОКО
МАР2
ЛАЙОУН
-
ЮСУФИА Б.
Прдст
10-26 | 18:00 |
МАРОКО
МАР2
РАДЖА БЕНИ М
-
МУЛУДИА
Прдст
10-26 | 18:00 |
МАРОКО
МАР2
УН. МОХАМЕДА
-
WYDAD TEMARA
Прдст
10-26 | 18:00 |
МАРОКО
МАР2
УН. АИТ МЕЛУ
-
КАСБА ТАДЛА
Прдст
10-26 | 18:00 |
МАРОКО
МАР1
Д. ЕЛ ЖАДИДА
-
ИТИХАД К.
Прдст
10-26 | 18:00 |
АВСТРИЯ
АВС-Ц
ЩУРМ АМ
-
ВАЙЦ
Прдст
10-26 | 18:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
ГРЕЙС АТ.
-
МЕЙДСТОУН ЮН
Отл
10-26 | 18:00 |
ДАНИЯ
ДАН
ODENSE (W)
-
BRONDBY (W)
Прдст
10-26 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ТУДЕЛАНО
-
АМОРЕБИЕТА
Прдст
10-26 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ГРАНАДА Б
-
АРОЙО КП
Прдст
10-26 | 18:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
АСКОЛИ
-
ГУБИО
Прдст
10-26 | 18:00 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
КРЕМОНЗЕ
-
ЮН. ВЕНЕЦИЯ
Прдст
10-26 | 18:00 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
АВ. НОРМАНА
-
БЕНЕВНТО
Прдст
10-26 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
КОВИЛЯ
-
АК.ВИСЕУ
Прдст
10-26 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
БЕЙРАМАР
-
АВЕШ
Прдст
10-26 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ОРИЕНТАЛ
-
ТРОФЕНЗЕ
Прдст
10-26 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ФЕЙРЕНСЕ
-
АТЛЕТИКО Л.
Прдст
10-26 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ЛЕЙСОЕШ
-
МАРИТИМО Б
Прдст
10-26 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
В.ГИМАРАЕШ Б
-
ОЛЯНЕНСЕ
Прдст
10-26 | 18:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ1
КУРИКО У.
-
РЕЙНДЖЪРС Т.
Прдст
10-26 | 18:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ВАДУЦ
-
ГРАСХОПЪР
Прдст
10-26 | 18:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ЦЮРИХ
-
СТ. ГАЛЕН
Прдст
10-26 | 18:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ1-С
ВЕСТЕРОС СК
-
УМЕО
Прдст
10-26 | 18:15 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
КАСИОПИ
-
ПЛАТАНИАС
Прдст
10-26 | 18:15 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАОК
-
ВЕРИЯ
Прдст
10-26 | 18:15 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАНЕТОЛИКОС
-
ПАНТРАК.
Прдст
10-26 | 18:15 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ЕЛ ИТИХАД АЛ
-
УАДИ ДЕГЛА
Прдст
10-26 | 18:30 |
АВСТРИЯ
АВС
ГРЬОДИГ
-
ЗАЛЦБУРГ
Прдст
10-26 | 18:30 |
АФРИКА
АФРН
ВИТА КЛУБ
-
ЕС СЕТИФ
Прдст
10-26 | 18:30 |
ИСПАНИЯ
ИСП
SAN GABRIEL (W)
-
LEVANTE (W)
Прдст
10-26 | 18:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
АСТОРГА
-
САМОРА
Прдст
10-26 | 18:30 |
РУМЪНИЯ
РУМ
ДИНАМО Б
-
ПАНДУРИ
Прдст
10-26 | 18:30 |
УНГАРИЯ
УНГ
ДЕБРЕЦЕН
-
Ф`ВАРОШ
Прдст
10-26 | 18:45 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ЕКСЛСИОР
-
ТВЕНТЕ
Прдст
10-26 | 19:00 |
АЛБАНИЯ
АЛБ
ТЕУТА Д
-
ТИРАНА
Прдст
10-26 | 19:00 |
АЛБАНИЯ
АЛБ
П.ТИРАНА
-
ЕЛБАСАНИ
Прдст
10-26 | 19:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
МАН. ЮН.
-
ЧЕЛСИ
Прдст
10-26 | 19:00 |
БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА
Б.ХЕРЦ
БОРАЦ Б.Л.
-
СЛОБОДА Т.
Прдст
10-26 | 19:00 |
ДАНИЯ
ДАН
ХОБРО
-
ФК К`ХАГЕН
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЕСПАНЬОЛ
-
ЛА КОРУНЯ
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ХИРОНА
-
МИРАНДЕС
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
СП.ХИХОН
-
ОСАСУНА
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ЛУГО
-
ЛАГОСТЕРА
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ГИХУЕЛО
-
КОРУКСО
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
МУРСИЯ
-
ТРОПЕЗОН
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ФЕРОЛ
-
РЕАЛ АВИЛЕС
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
УД ЛОГРОНЕС
-
БУРГОС
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
РАЙО ВАЛЕКАН
-
СОКУЕЛАМОС
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
РЕАЛ УН.
-
АТЛЕТИК БИЛБ
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
УЕ ОЛОТ
-
САНТ АНДРЕУ
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЛЕРИДА ЕСПОР
-
Л'ТАЛЕТ
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
АЛКОЯНО
-
БАДАЛОНА
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ЛА ХОЯ ЛОРКА
-
ЛА РОДА
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
УКАМ МУРСИЯ
-
МАРБЕЙЯ
Прдст
10-26 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ЛИНЕНЗЕ
-
ЛУСЕНА
Прдст
10-26 | 19:00 |
КИПЪР
КИП
ЕРМИС АР.
-
АИЯ НАПА
Прдст
10-26 | 19:00 |
ЛИТВА
ЛИТ
БАНГА ГАРЖД.
-
КРУОЯ ПАКР.
Прдст
10-26 | 19:00 |
ПЕРУ
ПЕРУ
МЕЛГАР
-
РЕАЛ ГАРСИЛ.
Прдст
10-26 | 19:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
ЕЩОРИЛ
-
БЕЛЕНЕНСЕС
Прдст
10-26 | 19:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
НАСИОНАЛ М.
-
АКАДМИКА
Прдст
10-26 | 19:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
УНИАО МАД.
-
СК БРАГА Б
Прдст
10-26 | 19:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ПОРТО Б
-
ФРЕМУНДЕ
Прдст
10-26 | 19:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
САНТА КЛАРА
-
ТОНДЕЛА
Прдст
10-26 | 19:00 |
РУСИЯ
РУС
ЗЕНИТ
-
МОРДОВИЯ С.
Прдст
10-26 | 19:00 |
СЪРБИЯ
СЪРБ
ЯГОДИНА
-
ПАРТИЗАН Б.
Прдст
10-26 | 19:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТАРСУС ИД.
-
ХАЧЕТЕПЕ СК
Прдст
10-26 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
ГИНГАМ
-
НИЦА
Прдст
10-26 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
СТ.ЕТИЕН
-
МЕТЦ
Прдст
10-26 | 19:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ1
ВАРБЕРГ
-
ВЕРНАМО
Прдст
10-26 | 19:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ1-С
АФК ЮНАЙТЕД
-
СИЛВИА
Прдст
10-26 | 19:15 |
МАЛТА
МАЛ
СЛИЕМА
-
БАЛЗАН ФК
Прдст
10-26 | 19:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
М'ГЛАДБАХ
-
БАЙЕРН М
Прдст
10-26 | 19:30 |
ЕКВАДОР
ЕКВ
ЛДУ КИТО
-
МУШУК РУНА
Прдст
10-26 | 19:30 |
ЕКВАДОР
ЕКВ
ДЕП. КИТО
-
ЕМЕЛЕК
Прдст
10-26 | 19:30 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
AUCAS
-
UT COTOPAXI
Прдст
10-26 | 19:30 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
DEPORTIVO AZOGUES
-
RIVER ECUADOR
Прдст
10-26 | 19:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СЕСТАО РИВЕР
-
ТРИВАЛ ВАЛДЕ
Прдст
10-26 | 19:30 |
ЙОРДАНИЯ
ЙОРД
АЛ ВИДТ
-
АЛ САРИ
Прдст
10-26 | 19:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
САМСУН
-
ЕЛАЗЪГ
Прдст
10-26 | 19:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
ХАЛМСТАД
-
ФАЛКЕНБЕРГ
Прдст
10-26 | 19:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
ЕЛФСБОРГ
-
ЮРГОРДЕН
Прдст
10-26 | 19:45 |
КАТАР
КАТАР2
AL-SHAMAL II
-
АЛ ДЖАИШ II
Прдст
10-26 | 19:45 |
КАТАР
КАТАР2
АЛ ХОР II
-
АЛ ВАКРА II
Прдст
10-26 | 19:45 |
МАРОКО
МАР1
ОКС ОЛИМПИК
-
ФАР РАБАТ
Прдст
10-26 | 19:45 |
КАТАР
КАТАР
АЛ ХУРАЙТИАТ
-
АЛ САЙЛИЯ
Прдст
10-26 | 19:45 |
КАТАР
КАТАР
КАТАР СК
-
АЛ САД
Прдст
10-26 | 20:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
АНДЕРЛЕХТ
-
С. ЛИЕЖ
Прдст
10-26 | 20:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
МАЛАКАТЕКО
-
МАРКЕНСЕ
Прдст
10-26 | 20:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ТЕХН. УНИВ.
-
DELFIN SC
Прдст
10-26 | 20:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
КД ЕЛ ПАЛО
-
КАРТАХЕН
Прдст
10-26 | 20:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ЧЕЗЕНА
-
ИНТЕР
Прдст
10-26 | 20:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
НАПОЛИ
-
ВЕРОНА
Прдст
10-26 | 20:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ЛАЦИО
-
ТОРИНО
Прдст
10-26 | 20:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
СМ КАЛЧО
-
АНКОНА
Прдст
10-26 | 20:00 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
НОВАРА
-
СУДТИРОЛ
Прдст
10-26 | 20:00 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ФОДЖА
-
КАТНДЗРО
Прдст
10-26 | 20:00 |
КИПЪР
КИП
АНОРТОЗС
-
ОТЕЛОС АТ.
Прдст
10-26 | 20:00 |
КИПЪР
КИП
АПОЕЛ Н.
-
НЕА С.
Прдст
10-26 | 20:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
ПЕРЕС С.
-
КАРМЕЛИТА
Прдст
10-26 | 20:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР
ЛИЛЕСТРЬОМ
-
СТАРТ
Прдст
10-26 | 20:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР
ВИКИНГ
-
ААЛЕСУНД
Прдст
10-26 | 20:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР
СОГНДАЛ
-
МОЛДЕ
Прдст
10-26 | 20:00 |
ПОЛША
ПОЛ
ЗАВИША БИДГ.
-
ЛЕГИЯ В.
Прдст
10-26 | 20:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ИСТАНБУЛ
-
ГАЛАТАСАР.
Прдст
10-26 | 20:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АНАДОЛУ СЕЛЧ
-
БАЙРАМПАША
Прдст
10-26 | 20:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
А-ГЮДЖЮ
-
ДУЗЮРТСПОР
Прдст
10-26 | 20:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КАХРАМАНМАР.
-
ХАТАЙСП.
Прдст
10-26 | 20:05 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
УНИВЕРСИДАД
-
ПЕТАПА
Прдст
10-26 | 20:15 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
АНТИГУА ГФК
-
ХАЛКОНЕС ФК
Прдст
10-26 | 20:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
АЛКОРКОН
-
САРАГОСА
Прдст
10-26 | 20:30 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ОЛИМПИАКОС
-
ПАО
Прдст
10-26 | 20:30 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ИСМАИЛИ
-
ЕНППИ КАЙРО
Прдст
10-26 | 20:30 |
УНГАРИЯ
УНГ
ХАЛАДАШ
-
ДЬОР
Прдст
10-26 | 20:45 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ФАРЕНСЕ
-
ШАВЕШ
Прдст
10-26 | 21:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ЛАНУС
-
СЛОРЕНЦО
Прдст
10-26 | 21:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ЕСТУДИАН.
-
КИЛМЕС
Прдст
10-26 | 21:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
КР.ДЕЛ НОРТЕ
-
УНИОН
Прдст
10-26 | 21:00 |
ДАНИЯ
ДАН
ЕСБЕРГ
-
БРЬОНДБИ
Прдст
10-26 | 21:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
СЕВИЛЯ
-
ВИЛЯРЕАЛ
Прдст
10-26 | 21:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ТЕНЕРИФЕ
-
БАРСЕЛОНА Б
Прдст
10-26 | 21:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
КС УРУГВАЙ
-
ПУМА Г.
Прдст
10-26 | 21:00 |
МЕКСИКО
МЕК
ТОЛУКА
-
ЛЕОН
Прдст
10-26 | 21:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
СПОРТИНГ
-
МАРИТИМО
Прдст
10-26 | 21:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ
ТЪРГУ МУРЕШ
-
СТЯУА
Прдст
10-26 | 21:00 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
РУЖОМБРК
-
СЛОВАН Б
Прдст
10-26 | 21:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
РИЕКА
-
СПЛИТ
Прдст
10-26 | 21:15 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
АПОЕЛ АККО
-
МАКАБИ ТА
Прдст
10-26 | 21:15 |
ПЕРУ
ПЕРУ
УН. КОМЕРСИО
-
ХУАН АУРИХ
Прдст
10-26 | 21:30 |
ЕКВАДОР
ЕКВ
ОЛМЕДО
-
МАНТА ФК
Прдст
10-26 | 21:30 |
ЕКВАДОР
ЕКВ
ДЕП. КУЕНКА
-
ИНДЕП. Х.Т.
Прдст
10-26 | 21:30 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
УН.ЛА КАЛЕРА
-
КОЛОКОЛО
Прдст
10-26 | 21:30 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ1
САНТЯГО МОРН
-
ЛОТА ШВАГЕР
Прдст
10-26 | 22:00 |
МАРОКО
МАР1
МАГРЕБ ФЕЗ
-
РС БЕРКАНЕ
Прдст
10-26 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ПАТРОНАТО
-
УРАКАН
Прдст
10-26 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ФЕРО КАРИЛ О
-
ИСТ.КОРД
Прдст
10-26 | 22:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
МУСКРОН ПЕР.
-
ЛОКЕРЕН
Прдст
10-26 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
УН.ДЕ ПАНДО
-
ОРИЕНТЕ П''Л
Прдст
10-26 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
РЕАЛ ПОТОСИ
-
СПОРТ Б.
Прдст
10-26 | 22:00 |
НОРВЕГИЯ
НОР
Б ГЛИМТ
-
БРАН
Прдст
10-26 | 22:00 |
САЩ
САЩ-АЛ
ОТАВА Ф. ФК
-
ИНДИ ИЛЕВЪН
Прдст
10-26 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
АФАГАСТА
-
БАРНЕЧА
Прдст
10-26 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
КОБРЕЛОА
-
ИКИКЕ
Прдст
10-26 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ1
ДЕПОРТЕС КОП
-
ДЕП.КОНС
Прдст
10-26 | 22:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ТУКАНЕС
-
АРАГУА
Прдст
10-26 | 22:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
СУЛИЯ
-
МИНЕРОС Г.
Прдст
10-26 | 22:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ПОРТУГЕСА
-
ТРУХИЯНОС
Прдст
10-26 | 22:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ЛАНЕРОС Г.
-
ЕСТУДИАН.
Прдст
10-26 | 22:45 |
ИТАЛИЯ
ИТА
МИЛАН
-
ФИОРЕНТИНА
Прдст
10-26 | 23:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
ХОСЕ УИЛСТЕР
-
УНИВ.ДЕ СУКР
Прдст
10-26 | 23:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
КАРАБОБО
-
САМОРА ФК
Прдст
10-26 | 23:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ЕСПОЛИ
-
ДЕПОРТИВО К.
Прдст
10-26 | 23:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ХЕТАФЕ
-
АТЛ. МАДРИД
Прдст
10-26 | 23:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
НУМАНСИЯ
-
ЛЕГАНЕС
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
КОРТУЛУА
-
ВАЙЕДУПАР
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
БАРАНКУИЛА
-
ЛАНЕРОС ФК
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
ДЕП. РИОНЕГР
-
Р.САНТАНДЕР
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
БУКАРАМ.
-
Р. КАРТАХЕНА
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
ПЕРЕЙРА
-
АКУАБЛАНКА
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
ХАГУАРЕС
-
ЕКСПРЕСО Р.
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
БОГОТА
-
КУКУТА
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
АМ. ДЕ КАЛИ
-
КИНДИО
Прдст
10-26 | 23:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
УН. МАГДАЛЕН
-
ПОПАЯН
Прдст
10-26 | 23:00 |
САЩ
САЩ
КЪЛЪМБЪС
-
ФИЛАДЕЛФИЯ Ю
Прдст
10-26 | 23:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
ЛИОН
-
МАРСИЛИЯ
Прдст
10-26 | 23:00 |
ХОНДУРАС
ХОНД
ПАРИЯС
-
ПЛАТЕНЗЕ
Прдст
10-26 | 23:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ1
УНИОН САН ФЕ
-
ЕВЕРТ ВМ
Прдст
10-26 | 23:15 |
КАНАДА
КАНАДА
ЙОРК Р. ШУУТ
-
ТОРОНТО К.
Прдст
10-26 | 23:15 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
Д. ПАСТО
-
АТЛ. ХУНИОР
Прдст
10-26 | 23:15 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
СП.БРАГА
-
БЕНФИКА
Прдст
10-26 | 23:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
URENA SC
-
UNION LARA SC
Прдст
10-26 | 23:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
АРОЦЕРОС Л.
-
DEPORT. ANZOATEGUI B
Прдст
10-26 | 23:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
МАРГАРИТА ФК
-
ESTUDIANTES CARACAS
Прдст
10-26 | 23:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
МОНАГАС
-
AC MINEROS B
Прдст
10-26 | 23:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
АТЛЕТИКО ВЕН
-
КД ЛАРА
Прдст
10-26 | 23:30 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
ГУАСТАТОЙА
-
МУНИСИПАЛ
Прдст
10-26 | 23:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
С. ПОРТЕНЬО
-
РУБИО НУ
Прдст
10-26 | 23:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
СПЛУКЕНО
-
3 ФЕВРУАРИ
Прдст
10-26 | 23:30 |
САЩ
САЩ
ЧИВАССАЩ
-
САН ХОСЕ
Прдст
10-26 | 23:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ДЕП. ТАЧИРА
-
МЕТРОПОЛИТАН
Прдст
Посещения
До 05:00 :
80
Месечни :
112 233
Септември
118 857
По дата:
Новини от
ФОКУС
още новини
Новини от
ФОКУС СПОРТ
още новини
ЗА НАС | УСПОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ | БАНЕРИ | КОНТАКТИ