издания на Фокус :
Фокус Нюз Фокус Спорт Фокус Радио Фокус Фен Фокус Прес Фокус армия
Срещи
03-19 | 00:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА
ФОЗ КАТАРАТА
0-1
ФЕРОВИАРИА /
Прикл
03-19 | 00:01 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Г
ИНТЕРНАС
1-0
САО ПАУЛО РС
Прикл
03-19 | 00:14 | 90'
КОЛУМБИЯ
КОЛ
АТЛ. ХУНИОР
3-0
ОНСЕ КАЛДАС
2 Плвр
03-19 | 00:30 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ИНДЕПЕНД
0-0
С. МАРТИН СХ
Прикл
03-19 | 00:31 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
БУКАРАМ.
2-0
АЛ. ПЕТРОЛЕР
Прикл
03-19 | 00:51 |
САЩ
САЩ
ДИ СИ ЮН
0-2
КЪЛЪМБЪС
Прикл
03-19 | 00:55 |
ПАНАМА
ПНМ
ЧОРИЙО
2-2
SD ATLETICO NACIONAL
Прикл
03-19 | 00:58 |
МЕКСИКО
МЕК
КЕРЕТАРО
3-0
ПАЧУКА
Прикл
03-19 | 00:58 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ЕЛ ТАНКЕ СИС
0-1
НАСИОНАЛ М.
Прикл
03-19 | 00:59 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
САНТА ТЕКЛА
0-0
УНИВ. ЕЛ САЛ
Прикл
03-19 | 01:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-П
ФОЗ ДО ИГУАС
0-1
ЛОНДРИНА ПР
Прикл
03-19 | 01:00 |
МЕКСИКО
МЕК
КРУС АСУЛ
0-0
ТИГРЕС
Прикл
03-19 | 01:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
УН.ЛА КАЛЕРА
0-2
ДЕПОРТЕС ВАЛ
Прикл
03-19 | 01:01 |
МЕКСИКО
МЕК2
ЛОБОС БУАП
3-4
МЕРИДА
Прикл
03-19 | 01:12 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
СОЛ АМЕРИКА
0-1
ЛИБЕРТАД
Прикл
03-19 | 01:21 |
САЩ
САЩ
ОРЛАНДО СИТИ
2-1
ФИЛАДЕЛФИЯ Ю
Прикл
03-19 | 01:32 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
УРАКАН
2-0
ДЕФ.ХУСТИСИЯ
Прикл
03-19 | 01:51 |
САЩ
САЩ
ДАЛАС
2-1
НЮ ИНГЛАНД
Прикл
03-19 | 01:55 |
ПАНАМА
ПНМ
ФК ТАУРО
0-1
ПЛАЗА АМАДОР
Прикл
03-19 | 01:58 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
КОМУНИКАСИОН
2-0
ГУАСТАТОЙА
Прикл
03-19 | 01:58 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
КУРИКО У.
1-0
САНТЯГО МОРН
Прикл
03-19 | 02:03 |
МЕКСИКО
МЕК2
ХУАРЕС
1-0
КОРЕКАМИНОС
Прикл
03-19 | 02:23 |
САЩ
САЩ
КАНЗАС СИТИ
2-1
САН ХОСЕ
Прикл
03-19 | 02:32 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
ЧЕЛАТЕНАНГО
1-0
КД СОНСОНЕЙТ
Прикл
03-19 | 02:38 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ПОРТОВИЕХО
4-1
МАНТА ФК
Прикл
03-19 | 02:44 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
АТЛЕТИКО Н.
3-1
И.МЕДЛИН
Прикл
03-19 | 02:50 |
САЩ
САЩ
КОЛОРАДО
2-2
МИНЕСОТА ЮН.
Прикл
03-19 | 02:56 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
ХОУКС Б. ЮН.
4-0
УОНДЪРЪРС СК
Прикл
03-19 | 02:56 |
ХОНДУРАС
ХОНД
РЕАЛ ЕСПАНЯ
2-0
ЮТИКАЛПА ФК
Прикл
03-19 | 03:01 |
МЕКСИКО
МЕК
МОНТЕРЕЙ
2-0
АТЛАС
Прикл
03-19 | 03:02 |
МЕКСИКО
МЕК2
ЛОРОС УНИВЕР
1-2
ДОРАДОС
Прикл
03-19 | 03:08 |
МЕКСИКО
МЕК
ЛЕОН
2-3
ТОЛУКА
Прикл
03-19 | 03:22 |
САЩ
САЩ
СОЛТ ЛЕЙК
1-2
ГАЛАКСИ
Прикл
03-19 | 04:00 |
МЕКСИКО
МЕК2
ТАМПИКО МАДЕ
2-1
СЕЛАЯ
Прикл
03-19 | 04:05 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
КСЕЛАХУ МК
2-0
КОБАН ИМПЕРИ
Прикл
03-19 | 04:21 |
САЩ
САЩ
ПОРТЛАНД Т.
4-2
ХЮСТЪН Д
Прикл
03-19 | 04:54 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ-ТПЛ
САУТ ХОБАРТ
5-0
НОРТЪРН РЕЙН
Прикл
03-19 | 05:00 |
МЕКСИКО
МЕК
НЕКАКСА
2-2
ЧИАПАС ФК
Прикл
03-19 | 05:04 |
МЕКСИКО
МЕК
ЧИВАС Г.
2-0
ВЕРАКРУС
Прикл
03-19 | 05:37 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
КАНТЕРБЪРИ Ю
1-3
ТИЙМ УЕЛИНГТ
Прикл
03-19 | 05:54 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ-НЮУ
МЕНЛИ ЮН.
5-3
БОНИРИГ У. И
Прикл
03-19 | 05:55 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ-НЮУ
СИДНИ ОЛИМПИ
3-1
УОЛОНГОНГ УУ
Прикл
03-19 | 06:00 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ-НЮУ
ПАРАМАТА ЙГЪ
-
ФК СИДНИ
Отл
03-19 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
Ф.ОКАЯМА
2-1
КИОТО САНГА
Прикл
03-19 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
ГАЙНАРЕ ТОТО
1-1
ТОЧИГИ
Прикл
03-19 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
НАГАНО ПАРС.
3-0
ИСКК
Прикл
03-19 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ХОНДА ЛОК
2-0
МИО БИВАКО Ш
Прикл
03-19 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ХАЧИНОНЕ
1-0
VEERTIEN KUWANA
Прикл
03-19 | 06:01 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
МАРУЯСУ ОКАЗ
4-5
СОНИ СЕНДАЙ
Прикл
03-19 | 06:02 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ФК ОСАКА
2-1
ТОЧИГИ УВА Ф
Прикл
03-19 | 06:02 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ХОНДА ФК
2-0
НАРА КЛЪБ
Прикл
03-19 | 06:55 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ТЕСПА КУСАЦУ
0-1
МАЧИДА З.
Прикл
03-19 | 06:57 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
АВИСПА ФУК.
2-1
РОАСО КУМАМО
Прикл
03-19 | 06:58 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ФК ГИФУ
1-2
ЙОКОХАМА
Прикл
03-19 | 06:58 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
МАЦУМОТО ЯМА
3-1
ДЖЕФ ЮН.
Прикл
03-19 | 06:58 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
РЕНОФА ЯМАГУ
0-2
ТОКИО ВЕРДИ
Прикл
03-19 | 06:58 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
СЕРЕЗО ОСАКА
1-3
БЛ. АКИТА
Прикл
03-19 | 06:59 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ-КПЛ
БРИЗБЕЙН РОА
1-1
ФК ХИЙТ
Прикл
03-19 | 06:59 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
МОНТЕДИО
0-0
КАМАТАМАРЕ
Прикл
03-19 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ЯУ ТСИМ МОНГ
0-5
ШАТИН
Прикл
03-19 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
КВАИ ТСИНГ
3-2
EASTERN DISTRICT
Прикл
03-19 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
СИТИЗЪН
4-4
TUNG SING FC
Прикл
03-19 | 07:44 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ-НЮУ
АПИА ЛЕИХАРД
2-0
ХАКОАХ
Прикл
03-19 | 07:54 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
АДЕЛАИДА
2-1
БРИЗБЕЙН Р.
Прикл
03-19 | 07:57 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ЕХИМЕ ФК
0-1
ШОНАН БЕЛМАР
Прикл
03-19 | 07:58 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
СУВОН
1-1
ДАЕГУ
Прикл
03-19 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
УЛСАН
0-1
САНГДЖУ
Прикл
03-19 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
БУСАН
1-1
ГИЕОНГНАМ
Прикл
03-19 | 08:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
АНСАН ГРИЙНЪ
1-0
ФК АНИЯНГ
Прикл
03-19 | 08:01 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
АСАН СИТИЗЕН
2-1
БУЧЕОН
Прикл
03-19 | 08:29 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
КИЧИЙ
5-1
РЕЙНДЖЪРС
Прикл
03-19 | 08:58 |
КИТАЙ
КИТ1
ДЖЕЙДЗЯН ИТЪ
2-1
ЦИНДАО ХАЙНИ
Прикл
03-19 | 09:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ФК СЕУЛ
2-1
ГВАНГДЖУ
Прикл
03-19 | 09:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ВИНГ ЙЕ
2-0
КВУН ТОНГ
Прикл
03-19 | 09:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ТАЙ ЧУНГ
1-8
ВОНГ ТАЙ СИН
Прикл
03-19 | 09:52 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
УЕСТ.СИДНИ
3-1
УЕЛИНГТН
Прикл
03-19 | 09:56 |
ЯПОНИЯ
ЯП
ГАМБА ОСАКА
1-1
УРАВА РЕД
Прикл
03-19 | 10:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ДЖЕДЖУ ЮН.
2-0
ЧУННАМ ДРАГЪ
Прикл
03-19 | 10:58 |
РУМЪНИЯ
РУМ2
УТА АРАД
1-2
БРАШОВ
Прикл
03-19 | 11:01 |
РУСИЯ
РУС1
ТЮМЕН
0-0
ТАМБОВ
Прикл
03-19 | 11:13 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ2
ВИКТОРИЯ Ж.
1-0
ВАРНСДОРФ
Прикл
03-19 | 11:27 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
GUANGZHOU R&F FC (U19)
1-3
ПЕГАСУС ФК
Прикл
03-19 | 11:49 |
ВИЕТНАМ
ВИЕТ
ТАН КУАНГ НИ
2-0
БИН ДЮОНГ
Прикл
03-19 | 12:00 |
АРМЕНИЯ
АРМ
Б.ЕРЕВАН
0-3
ПЮНИК
Прикл
03-19 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
ГАЗИАНББ
1-1
ДЕНИЗЛИ
Прикл
03-19 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
ЕЛАЗЪГ
4-2
АДАНА Д.
Прикл
03-19 | 12:02 |
РУСИЯ
РУС1
ЕНИСЕЙ КРАСН
0-1
ТОСНО
Прикл
03-19 | 12:28 |
ВИЕТНАМ
ВИЕТ
ХАНОЙ
2-1
ТХАН ХОА
Прикл
03-19 | 12:29 |
ВИЕТНАМ
ВИЕТ
ДОНГ ТАМ ЛОН
1-2
ШБ ДА НАНГ
Прикл
03-19 | 12:29 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
АТЛЕТИК БИЛБ
2-1
РЕАЛ М. Б
Прикл
03-19 | 12:31 |
ТУРЦИЯ
ТУР
Г`БИРЛИГИ
1-0
РИЗЕСПОР
Прикл
03-19 | 12:57 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
ТИКА ЮН.
2-0
ТУСКЕР
Прикл
03-19 | 12:57 |
РУСИЯ
РУС1
ШИННИК
1-0
СКА-ЕНЕРГИЯ
Прикл
03-19 | 12:59 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
КОРУКСО
1-3
ГИХУЕЛО
Прикл
03-19 | 12:59 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
БАРАКАЛД
4-0
МЕНСАХЕРО
Прикл
03-19 | 12:59 |
РУСИЯ
РУС
КРИЛЯСОВ
0-0
РОСТОВ
Прикл
03-19 | 12:59 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
РОТОР ВОЛГОГ
1-1
СКА РОСТ.
Прикл
03-19 | 13:00 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ2
ФК САНТОС
5-0
ЛЕВАДИЯ ТАЛИ
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
OIARTZUN KE (W)
0-1
САНТА ТЕРЕЗА
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ZARAGOZA (W)
2-1
РАЙО ВАЛЕКАН
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
АТЛЕТИКО САГ
1-2
КД ЕБРО
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
КФ ГАВА
4-5
ВАЛЕНСИЯ Б
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
МАЙОРКА Б
0-0
БАДАЛОНА
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
АТЛ. БАЛЕРАС
2-1
ЛЕРИДА ЕСПОР
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
КОРДОБА КФ
2-1
ЛИНАРЕС
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ЛА РОДА
1-1
ХУМИЛА
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ГРАНАДА Б
3-2
РЕАЛ ХАЕН
Прикл
03-19 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МЕЛИЯ
1-0
АТЛ.САНЛУКЕН
Прикл
03-19 | 13:01 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ЛЕВАНТЕ
1-0
АЛМЕРИЯ
Прикл
03-19 | 13:01 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ЛЕАЛТАД
2-1
БУРГОС
Прикл
03-19 | 13:01 |
РУСИЯ
РУС1
НЕФТЕХИМИК
2-0
В. АСТРАХАН
Прикл
03-19 | 13:01 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
СПАРТАК ВЛАД
1-2
АФИПС
Прикл
03-19 | 13:02 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЛЕГАНЕС
0-0
МАЛАГА
Прикл
03-19 | 13:02 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ВАЛЯДОЛИД Б
1-0
ФЕРОЛ
Прикл
03-19 | 13:02 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
РАЙХО МАХАДА
2-0
ГЕРНИКА
Прикл
03-19 | 13:04 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ОСАСУНА Б
2-1
ПОНТЕВЕД
Прикл
03-19 | 13:15 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
PORT-LOUIS 2000 (MTN)
2-2
AL-HILAL OMDURMAN (SUD)
Прикл
03-19 | 13:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП
СПОРТИНГ УЕЛ
1-1
ГРАНД. ТЕНЕР
Прикл
03-19 | 13:15 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ПОРТО Б
0-0
ВИЗЕЛА
Прикл
03-19 | 13:16 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ПЕНАФИЕЛ
2-1
БЕНФИКА Б
Прикл
03-19 | 13:18 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЕСПАНЬОЛ /Ж/
1-3
РЕАЛ СОСИЕДА
Прикл
03-19 | 13:18 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СОКУЕЛАМОС
0-3
РЕАЛ УН.
Прикл
03-19 | 13:29 |
АЗЕРБАЙДЖАН
АЗБ
АЗАЛ
1-1
КАБАЛА
Прикл
03-19 | 13:29 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ЕМПОЛИ
2-3
НАПОЛИ
Прикл
03-19 | 13:29 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ХЕРЕНВЕН
1-2
ФЕЙЕНОРД
Прикл
03-19 | 13:30 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
IALYSOS
0-1
ПР-ФТИКИ
Прикл
03-19 | 13:30 |
ИСПАНИЯ
ИСП
УД ТАКУЕНСЕ
3-1
ЛЕВАНТЕ /Ж/
Прикл
03-19 | 13:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КАХРАМАНМАР.
1-0
ОФСПОР
Прикл
03-19 | 13:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
1461 ТРАБЗОН
0-1
А-ГЮДЖЮ
Прикл
03-19 | 13:31 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АМЕДСПОР
2-1
БУДЖАСПОР
Прикл
03-19 | 13:32 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ГЮМЮШХАНЕСП.
2-1
ИНЕГОЛСП
Прикл
03-19 | 13:45 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
МУХОРОНИ ЮТ
1-0
KARIOBANGI SHARKS
Прикл
03-19 | 13:51 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АНАДОЛУ СЕЛЧ
3-2
КАРАГЮМРЮК
Прикл
03-19 | 13:54 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
НИГДЕ БЛД
2-1
КЪРКЛАРЕЛИСП
Прикл
03-19 | 13:57 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
ЛЕГИОН ДИНАМ
0-3
КРАСНОДАР 2
Прикл
03-19 | 13:57 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
НАЗИЛЛИ БЛД
0-0
ФЕТХИЕСП
Прикл
03-19 | 13:58 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ХАЧЕТЕПЕ СК
3-0
КОДЖАЕЛИ БИР
Прикл
03-19 | 13:58 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
БУГСАШСПОР
1-1
КАСТАМОНУ
Прикл
03-19 | 13:58 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
МЕНЕМЕН БЛД
3-0
ТУЗЛАСПОР
Прикл
03-19 | 13:59 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЗОНГЮЛДАК
3-1
ЕРЗУРУМ ББ
Прикл
03-19 | 13:59 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЕЮПСПОР
3-4
ХАТАЙСП.
Прикл
03-19 | 14:00 |
ГРУЗИЯ
ГРУЗ
ДИНАМО БАТУМ
0-1
САМТРЕДИА
Прикл
03-19 | 14:00 |
ДАНИЯ
ДАН2
ФК ТИСТЕД
1-1
ДАЛУМ ИФ
Прикл
03-19 | 14:00 |
ДАНИЯ
ДАН2
Б93 КОПЕНХГ
2-1
ГРЕВЕ
Прикл
03-19 | 14:00 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
УЛИНЗИ СТАРС
-
УЕС. СТИМА
Отл
03-19 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС1
СОКОЛ СА
-
ХИМКИ
Прдст
03-19 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
АНГУЩ
0-0
СОЧИ
Прикл
03-19 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
ДИНАМО СТАВР
0-2
ДРУЖБА М.
Прикл
03-19 | 14:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ИСТАНБУЛ
1-0
КЕЧИОРЕН
Прикл
03-19 | 14:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЕТ. БЕЛЕДИЕС
2-0
К. ЕРДЖИЙЕ
Прикл
03-19 | 14:00 |
УКРАЙНА
УКР
ВОЛИН Л.
0-1
ЗОРЯ ЛУГАНСК
Прикл
03-19 | 14:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
З-ГЕРСЕГ
4-1
БАЛМАЗУЙВАРО
Прикл
03-19 | 14:01 |
АНГЛИЯ
АНГ
МИДЛЗБРО
1-3
МАН. ЮН.
Прикл
03-19 | 14:01 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ФК ШЬОНБЕРГ
1-6
РБ ЛАЙПЦИГ I
Прикл
03-19 | 14:01 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТЕПЕДЖИКСПОР
3-1
АНАДОЛУ Ю.
Прикл
03-19 | 14:01 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ПЕНДИК
2-4
СИВАС БЕЛЕДИ
Прикл
03-19 | 14:01 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТОКАТСПОР
1-0
КЪРШЪЯКА
Прикл
03-19 | 14:02 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
ФК ЧАЙКА П.
0-0
ТОРПЕДО АРМА
Прикл
03-19 | 14:02 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
САРЪЙЕР
3-0
АЙДЪНСПОР
Прикл
03-19 | 14:12 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
САНТА КЛАРА
2-0
СК БРАГА Б
Прикл
03-19 | 14:15 |
ЛИВАН
ЛИВ
АЛ АКХА АЛ А
-
AL EGTMAAEY TRABLOS
Отл
03-19 | 14:15 |
ЛИВАН
ЛИВ
ТРИПОЛИ СК
-
РАСИНГ БЕЙРУ
Отл
03-19 | 14:18 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ФСФ БУДИСА Б
0-4
Е.КОТБУС
Прикл
03-19 | 14:29 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
БОХУМ
1-1
ЕРЦГЕБ.АУЕ
Прикл
03-19 | 14:29 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
ДЪНДИ
1-2
СЕЛТИК
Прикл
03-19 | 14:29 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
СОФАПАКА
0-1
СОНИ Ш.
Прикл
03-19 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛГАРИЯ
ТРЯВНА
0-0
MIZIYA 2005
Прикл
03-19 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛГАРИЯ
KOM BERKOVITSA
0-6
КАРИАНА ЕРДЕ
Прикл
03-19 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛГАРИЯ
ВИХЪР СЛАВЯН
1-0
ЛЕВСКИ 2007
Прикл
03-19 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛГАРИЯ
ЯНТРА
3-1
АКАДЕМИК СВ.
Прикл
03-19 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛГАРИЯ
ПАВЛИКЕНИ
1-4
СЕВЛИЕВО
Прикл
03-19 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛГАРИЯ
PARVA ATOMNA
2-0
БДИН ВИДИН
Прикл
03-19 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛГАРИЯ
ЮВЕНТУС МАЛЧ
1-2
PARTIZAN CHERVEN BRYAG
Прикл
03-19 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ФСФ УНИОН ФЮ
4-1
БАК 07
Прикл
03-19 | 14:31 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
КАРЛСРУЕ
0-3
ФОРТУНА Д.
Прикл
03-19 | 14:31 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
ДИНАМО Д
2-0
ЗАНДХЗЕН
Прикл
03-19 | 14:31 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
МОЙЗЕЛВИТЦ
0-0
ВАКЕР НОРД.
Прикл
03-19 | 14:31 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
БФК ДИНАМО
1-1
ОБЕРЛАУЗИЦ Н
Прикл
03-19 | 14:37 |
ДАНИЯ
ДАН1
НИКЬОБИНГ ФК
2-3
СКИВЕ
Прикл
03-19 | 14:44 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-БЛ
РОЗЕНХАЙМ
2-1
БАЙЕРН М. II
Прикл
03-19 | 14:45 |
ДАНИЯ
ДАН1
НЕСТВЕД
1-1
ФРЕМАД
Прикл
03-19 | 14:46 |
ДАНИЯ
ДАН1
ФРЕДЕРИЦ.
0-0
КЬОГЕ
Прикл
03-19 | 14:46 |
ДАНИЯ
ДАН1
АБ К`ХАГЕН
1-2
ВЕЙЛЕ КОЛД.
Прикл
03-19 | 14:46 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ФК ТЮН
2-2
СТ. ГАЛЕН
Прикл
03-19 | 14:46 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ЛУГАНО
0-2
ЙЪНГ БОЙС
Прикл
03-19 | 14:55 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
КАЛОНИС
0-1
АРИС
Прикл
03-19 | 14:56 |
ТУРЦИЯ
ТУР
БУРСАСПОР
1-3
АЛАНСПОР
Прикл
03-19 | 14:56 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ИСТАНБУЛ
3-3
КАРАБЮКС
Прикл
03-19 | 14:57 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
МАГДБУРГ
0-0
ВЕЕН
Прикл
03-19 | 14:59 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ХАНЗА ЛЮНЕБУ
-
СФ ДРОХТЕРСЕ
Отл
03-19 | 14:59 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
У.Л.М. ВОЛФС
1-2
ВЕЙХЕ ФЛЕНСБ
Прикл
03-19 | 14:59 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
ВАЛДХОФ М.
2-1
ОФЕНБАХ
Прикл
03-19 | 14:59 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
П'РАЙКОС
1-1
КАЛИТЕЯ
Прикл
03-19 | 14:59 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
ШАНЛАУРФ.
2-1
СИВАССПОР
Прикл
03-19 | 15:00 |
МАРОКО
МАР2
УН. АИТ МЕЛУ
-
МАГРЕБ ФЕЗ
Отл
03-19 | 15:00 |
КОСОВО
КОС
FERIZAJ
0-0
ЛИРИА
Прикл
03-19 | 15:00 |
КОСОВО
КОС
GJILANI
0-1
BESA
Прикл
03-19 | 15:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
ВЛАЗРИМИ КИЧ
1-0
ГОРНО ЛИСИЦЕ
Прикл
03-19 | 15:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
ТЕТЕКС
0-1
FK TIKVES
Прикл
03-19 | 15:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
ТУРНОВО
2-0
МЕТАЛ.СКОПИЕ
Прикл
03-19 | 15:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
ФК НОВАЦИ
1-0
VARDAR NEGOTINO
Прикл
03-19 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-5
ASC RECEA
3-2
УНИРЕА Д.
Прикл
03-19 | 15:00 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
SAINT GEORGE FC (ETH)
2-0
ЛЕОПАРДС
Прикл
03-19 | 15:00 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
КАПС ЮН.
0-0
ТП МАЗЕМБЕ
Прикл
03-19 | 15:00 |
БАХРЕЙН
БАХР
АЛ МУХАРАК
-
ХИД СК
Прдст
03-19 | 15:00 |
БЕЛАРУС
КБЛРС
СЛУЦКСАХАР С
2-0
ТОРПЕДО Ж.
Прикл
03-19 | 15:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
LOKOMOTIV RUSE
0-2
СУВОРОВО
Прикл
03-19 | 15:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
KUBRAT
2-0
КАЛИАКРА
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ФРАЙБУРГ
0-0
1899 ХОФЕНХА
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
БОНЕР СК
0-0
ШАЛКЕ 04 ІІ
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ОЛДЕНБУРГ
-
СТ.ПАУЛИ II
Отл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАОК
1-0
П'НИОНОС
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАНЕЛЕФСИН.
0-0
ЛАМИЯ
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
АГРОТИКОС
1-1
ПАНЯЛОС
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ЕОРДАЙКОС
0-4
КАВАЛА
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
KAMPANIAKOS
0-1
NAOUSA
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
APOLLON PARALIMNIOU
0-2
ДОКСА ДР
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
AO KARDIAS
1-0
НЕСТОС КР.
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
LAGKADA A.P.E.
1-0
ALMOPOS ARIDEAS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
АПОЛОН КАЛ.
3-1
MAKEDONIKOS FOUFA
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
DIAGORAS SEVASTIS
4-1
AMVRAKIA KOSTAKION
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ENOSI APOLLONIOU/ISTIAIAS
2-0
ACHILLEAS NEOKESARIAS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
KARAISKAKIS
5-0
ПИЕРИКОС
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ASTERAS PETRITI
0-2
RIGAS FEREOS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
MAVRI AETI ELEFTHEROCHOR.
2-2
ОЛИМПИАК
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
APOLLON LARISSA FC
3-0
THESPROTOS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
НИКИ ВОЛ
1-1
PYDNA KITROUS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ТИЛИКРАТИС
1-1
ЕТНИКОС Ф
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ERMIS ZONIANON
0-1
AGIOS IEROTHEOS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ЕРГОТЕЛС
3-0
ИЛИСИАК.
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
КИФИСИА
0-0
AEEK INKA
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
PANTHIRAIKOS
1-1
ЕТН. ПИРЕЯ
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ТРИГЛИАС РАФ
1-1
АЦАЛЕНИОС
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ПАНАРКАДИКОС
2-0
PAMVOUPRASIAKOS AO VARDAS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ПАНАРГИКОС
4-0
CHALKIDA
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ПАО ЛУТРАКИ
0-2
ПАНАХАЙКИ
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
PILOU AO TSIKLITIRAS
2-2
ERMIONIDA
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ACHAIKI
0-1
THIVA
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ASTERAS AMALIADAS/PANOPOUL
4-0
DOXA MEGALOPOLIS
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ЕОЛИКОС
2-0
ФОСТИРАС
Прикл
03-19 | 15:00 |
УКРАЙНА
УКР
БУКОВИНА
0-0
АВАНГАРД КРА
Прикл
03-19 | 15:00 |
ФРАНЦИЯ
ФРА
СОЙО
2-3
РОДЕ /Ж/
Прикл
03-19 | 15:00 |
ФРАНЦИЯ
ФРА
ГИНГАМ /Ж/
0-2
МОНПЕЛИЕ /Ж/
Прикл
03-19 | 15:00 |
ЛИВАН
ЛИВ
САФА
4-1
НЕЙМЕХ
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
КИСАМИКОС
3-0
ПАНТРАК.
Прикл
03-19 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
DOXA PROSKINITON
3-0
AE PONTION KATERINIS
Прикл
03-19 | 15:01 |
КОСОВО
КОС
ТРЕПЧА 89
6-1
ТРЕПЧА
Прикл
03-19 | 15:01 |
АЛБАНИЯ
АЛБ
LUFTETARI GJIROKASTER
2-1
ТИРАНА
Прикл
03-19 | 15:01 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
НЕФТОХИМИК Б
1-3
ЧЕРНО МОРЕ
Прикл
03-19 | 15:01 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ЕСЕН /Ж/
0-3
ФРАНКФУРТ /Ж
Прикл
03-19 | 15:01 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
УСВ ЙЕНА /Ж/
1-0
ДУИСБУРГ /Ж/
Прикл
03-19 | 15:01 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
БАЙЕР ЛЕВЕР
0-3
СК САНД /Ж/
Прикл
03-19 | 15:01 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ЛОТЕ
0-0
ХАЛЕШЕР
Прикл
03-19 | 15:01 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ЕШЕДЕ
2-1
ХЕЛДЕСХАЙМ
Прикл
03-19 | 15:01 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
АХАРАЙКНОС
1-2
ХАНИЯ
Прикл
03-19 | 15:01 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
EGINIAKOS FC
1-0
СПАРТА
Прикл
03-19 | 15:01 |
ЕВРОПА
ЕП
ШВЕЙЦ.
3-1
Ч. ГОРА
Прикл
03-19 | 15:01 |
РУСИЯ
РУС1
БАЛТИКА
0-0
ЛУЧ ЕНЕРГИЯ
Прикл
03-19 | 15:01 |
РУСИЯ
РУС1
СПАРТАК М. 2
1-1
ДИНАМО М
Прикл
03-19 | 15:02 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ПОТСДАМ
5-0
М''ГЛАДБАХ /
Прикл
03-19 | 15:02 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
МАШУК КМВ
2-1
БИОЛОГ НОВОК
Прикл
03-19 | 15:03 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
ВИКТ. КЬОЛН
1-2
ААХЕН
Прикл
03-19 | 15:03 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
АЙНТРАХТ НОР
2-0
ЛЮБЕК
Прикл
03-19 | 15:15 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
NAKUMATT
0-3
АФК ЛЕОПАРДС
Прикл
03-19 | 15:24 |
ТУНИС
ТУН
КЛУБ БИЗЕРТE
1-1
АС МАРСА
Прикл
03-19 | 15:27 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ГО АХЕД ИГЪЛ
1-3
ФК ЦВОЛЕ
Прикл
03-19 | 15:28 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ВОЛЕНДАМ
1-1
КАМБУУР
Прикл
03-19 | 15:29 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ2
ТАБОРСКО
2-0
СИГМА ОЛ
Прикл
03-19 | 15:30 |
АФРИКА
АФРН
MBABANE SWALLOWS (SWZ)
3-0
АЗАМ
Прикл
03-19 | 15:30 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
БИДВЕСТ
0-0
АЛ АХЛИ
Прикл
03-19 | 15:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
ОБОРИЩЕ
3-1
ЦСКА СОФИЯ I
Прикл
03-19 | 15:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
ЛОКО СФ
1-0
LUDOGORETS II
Прикл
03-19 | 15:30 |
КИПЪР
КИП3
DIGENIS AKRITAS M.
0-1
OLYMPIAS LIMPION
Прикл
03-19 | 15:30 |
КИПЪР
КИП3
ENY DIGENIS IPSONAS
3-0
АХИРОНАС
Прикл
03-19 | 15:30 |
КИПЪР
КИП3
ЕЛПИДА К
0-1
PO XYLOTYMPOU 2006
Прикл
03-19 | 15:30 |
КИПЪР
КИП3
IRAKLIS GEROLAKKOU
1-1
АПЕП П.
Прикл
03-19 | 15:30 |
ЛИВАН
ЛИВ
АЛ АХЕД
-
САФА
Отл
03-19 | 15:30 |
РУСИЯ
РУС
ТЕРЕК
0-1
ЦСКА М.
Прикл
03-19 | 15:30 |
СЪРБИЯ
СЪРБ1
ЗЕМУН
2-1
СЛОБОДА
Прикл
03-19 | 15:30 |
СЪРБИЯ
СЪРБ1
Р. ПИРОТ
-
БЕЖАНИЯ
Отл
03-19 | 15:30 |
ТУНИС
ТУН
ГАБЕ
1-0
КС ХАМАМ ЛИФ
Прикл
03-19 | 15:30 |
ТУНИС
ТУН
ТАТАУИН
0-2
СТАД ГАБЕСИЕ
Прикл
03-19 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ДЖОМО К.
0-1
СТЕЛЕНБОШ
Прикл
03-19 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
САНТОС Л.
1-0
MAGESI FC
Прикл
03-19 | 15:30 |
ОМАН
ОМАН
ОМАН ФК
0-3
КАБОРА
Прикл
03-19 | 15:31 |
РУСИЯ
РУС
КРАСНОДАР
0-0
ФК УФА
Прикл
03-19 | 15:31 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
АМАЗУЛУ
0-2
УИТБАНК СП.
Прикл
03-19 | 15:32 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ЕКСЛСИОР
1-1
АЯКС
Прикл
03-19 | 15:32 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ХАЙЛЕНДС ПАР
1-0
МАРИТЦБУРГ
Прикл
03-19 | 15:41 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
КОЗЕНЦА
2-4
ЮВЕСТБИЯ
Прикл
03-19 | 15:42 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ФОДЖА
3-0
ЛЕЧЕ
Прикл
03-19 | 15:43 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ВИРТУС ФРАНК
0-1
МЕЛФИ
Прикл
03-19 | 15:43 |
ОМАН
ОМАН
СОХАР
3-1
АЛ ОРУБА
Прикл
03-19 | 15:44 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
СУДТИРОЛ
0-1
А`ЛЕФЕ
Прикл
03-19 | 15:44 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
МЕСИНА
3-1
ТАРАНТО
Прикл
03-19 | 15:45 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
РЕДЖАНА
0-0
МАНТОВА
Прикл
03-19 | 15:45 |
ОМАН
ОМАН
АЛ НАХДА
2-1
ФАНЖА
Прикл
03-19 | 15:46 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
АКРАГАС
1-0
МАТЕРА
Прикл
03-19 | 15:47 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
АНДРИЯ БАТ
0-1
СИРАКУЗА
Прикл
03-19 | 15:48 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
КАТНДЗРО
1-1
МОНОПОЛИ
Прикл
03-19 | 15:57 |
ИТАЛИЯ
ИТА
САМП
0-1
ЮВЕНТУС
Прикл
03-19 | 15:57 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
ХРАДЕЦ К
0-0
БЪРНО
Прикл
03-19 | 15:57 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ШАФХАУЗЕН
3-2
ВОЛЕН
Прикл
03-19 | 15:58 |
ИТАЛИЯ
ИТА
КАЛЯРИ
0-0
ЛАЦИО
Прикл
03-19 | 15:58 |
КИПЪР
КИП
АРИС ЛИМАСОЛ
4-1
ДОКСА КАТОК.
Прикл
03-19 | 15:58 |
СЪРБИЯ
СЪРБ
ЧУКАРИЧК
3-4
Ц.ЗВЕЗДА
Прикл
03-19 | 15:59 |
ИТАЛИЯ
ИТА
БОЛОНЯ
4-1
КИЕВО
Прикл
03-19 | 15:59 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
НК АЛУМИНИЙ
3-0
РУДАР
Прикл
03-19 | 16:00 |
АВСТРИЯ
АВС-Ц
ЩУРМ АМ
0-2
ГЛАЙСДОРФ 09
Прикл
03-19 | 16:00 |
АФРИКА
АФРН
APEJES (CMR)
1-0
АСЕК М.
Прикл
03-19 | 16:00 |
ГРУЗИЯ
ГРУЗ
ЧИХУРА САЧХЕ
3-1
ШУКУРА
Прикл
03-19 | 16:00 |
ДАНИЯ
ДАНИЯ
ХОЛБЕК
4-1
МИДЕЛФАРТ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЕВРОПА
ЕП
ИТАЛИЯ
1-2
ХОЛАНДИЯ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ2
ФЛОРА Т.
1-1
МААРДУ ЕСТЕВ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ2
ФК ИНФОНЕТ I
3-4
РАКВЕРЕ Т.
Прикл
03-19 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
АТАЛАНТА
3-0
ПЕСКАРА
Прикл
03-19 | 16:00 |
УКРАЙНА
УКР
ТЕРНОПИЛ
2-2
СУМИ
Прикл
03-19 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
СИГАНД
1-1
СОЛНОК
Прикл
03-19 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
SZEOL SC
1-1
П.АКАДЕМИ
Прикл
03-19 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
БЕКЕШЧАБА
0-0
KISVARDA FC
Прикл
03-19 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
НИРЕДЯЖА
0-1
ДОРОГИ
Прикл
03-19 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
ШИОФОК
1-1
СЕГЕД
Прикл
03-19 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
МОСОНМАГИАРО
0-1
ЧЕКЛЕДИ ВСЕ
Прикл
03-19 | 16:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
ВАЦ
2-1
БУДАЙОРШ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ
ФАРО-ВИ
СКАЛА
0-0
ХБ ТОРСХ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ФРАНЦИЯ
ФРА
МЕТЦ /Ж/
1-3
ЖЮВИЗИ ФК ФЕ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
РАДНИЧКИ БЕР
0-2
FK OTRANT OLYMPIC
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
KOM
0-0
ЦЕТИНЕ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
МОРНАР
4-0
БРАТСТВО ЦИЕ
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ЙЕЗЕРО ПЛАВ
1-2
ИБЪР
Прикл
03-19 | 16:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ИГАЛО
0-0
БЕРАНЕ
Прикл
03-19 | 16:01 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
ЯБЛОНЕЦ
5-0
В ИХЛАВА
Прикл
03-19 | 16:02 |
ИТАЛИЯ
ИТА
КРОТОНЕ
0-1
ФИОРЕНТИНА
Прикл
03-19 | 16:02 |
ФРАНЦИЯ
ФР
КАЕН
0-3
МОНАКО
Прикл
03-19 | 16:02 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
ИСТРА
0-3
ДИНАМО З
Прикл
03-19 | 16:03 |
ЕВРОПА
ЕП
БЕЛГИЯ
1-2
БЕЛАРУС
Прикл
03-19 | 16:03 |
ФРАНЦИЯ
ФРА
С. ЕТИЕН /Ж/
0-0
BORDEAUX (W)
Прикл
03-19 | 16:03 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ААРАУ
0-1
СЕРВЕТ
Прикл
03-19 | 16:08 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ ЯРМУК
1-1
АЛ КУВЕЙТ СК
Прикл
03-19 | 16:08 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ САЛМИЯ
1-0
АЛ САХЕЛ
Прикл
03-19 | 16:10 |
КУВЕЙТ
КУВ
КАЙТАН СК
2-1
САЛИБИКХАЕТ
Прикл
03-19 | 16:14 |
АНГЛИЯ
АНГ
ТОТНЪМ
2-1
С`ХЯМПТЪН
Прикл
03-19 | 16:22 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
ДУН. СТРЕДА
0-0
СПАРТ.Т.
Прикл
03-19 | 16:29 |
ПОЛША
ПОЛ
КОРОНА
3-0
КРАКОВИЯ
Прикл
03-19 | 16:30 |
КАМЕРУН
КАМ
УМС ДЕ ЛОУМ
1-0
УНИСПОРТ БАФ
Прикл
03-19 | 16:30 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
ВИТА КЛУБ
2-0
PORTS AUTHORITY (GAM)
Прикл
03-19 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
МАЙНЦ
0-1
ШАЛКЕ04
Прикл
03-19 | 16:31 |
АЗЕРБАЙДЖАН
АЗБ
ЗИРА
0-0
КАРАБАХ АХДМ
Прикл
03-19 | 16:31 |
ПОЛША
ПОЛ
ЛЕХ ПОЗНАН
0-0
Г. ЛЕЧНА
Прикл
03-19 | 16:45 |
ОМАН
ОМАН
АЛ ШАБАБ СЕЕ
1-0
JAALAN CLUB
Прикл
03-19 | 16:49 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
АТЛЕТИКО ВЕН
2-1
ДЕПОРТИВО ДЕ
Прикл
03-19 | 16:54 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ЕСТУДИАН.
1-2
КАРАКАС
Прикл
03-19 | 16:57 |
АНГЛИЯ
АНГ2
НОТС К
1-0
БАРНЕТ
Прикл
03-19 | 16:57 |
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ
ФАРО-ВИ
Б36 ТОРС
1-1
КЛАКСВИК
Прикл
03-19 | 16:58 |
МАРОКО
МАР1
КЕНИТРА
2-1
ОЛИМПИК ДЕ Х
Прикл
03-19 | 16:58 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ФРЕМУНДЕ
0-1
АВЕШ
Прикл
03-19 | 16:58 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
КОВИЛЯ
1-1
ФАФЕ
Прикл
03-19 | 16:59 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
АЛКОРКОН
1-2
ВАЛЯДЛИД
Прикл
03-19 | 16:59 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ПОРТИМОНЕНЗЕ
0-1
ВАРЗИМ
Прикл
03-19 | 16:59 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ЛЕЙСОЕШ
1-2
СПОРТИНГ Б
Прикл
03-19 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
МОЛУДИА
1-1
ЮСУФИА Б.
Прикл
03-19 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
ВАФ ВИДАД
0-0
ЛАЙОУН
Прикл
03-19 | 17:00 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
TANDA (CIV)
1-2
ETOILE DU SAHEL (TUN)
Прикл
03-19 | 17:00 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
ЕНУГУ РЕЙНД.
2-1
ЗАМАЛЕК
Прикл
03-19 | 17:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ЙОНИКОС
2-0
РОДОС
Прикл
03-19 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
АТЛЕТИК БИЛБ
1-2
ВАЛЕНСИЯ /Ж/
Прикл
03-19 | 17:00 |
ЛЮКСЕМБУРГ
ЛЮКС
UN KAERJENG 97
1-4
ЖЬОНЕС Д'ЕШ
Прикл
03-19 | 17:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
СОПРОН ВСЕ
1-1
КОЗАРМИСЛЕНИ
Прикл
03-19 | 17:00 |
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ
ФАРО-ВИ
ФУГЛАФЬОРДУР
3-1
СТРЕЙМУР
Прикл
03-19 | 17:00 |
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ
ФАРО-ВИ
07 VESTUR
0-1
TB/FCS/ROYN
Прикл
03-19 | 17:00 |
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ
ФАРО-ВИ
РУНАВИК
0-1
ВИК. ГОТА
Прикл
03-19 | 17:00 |
ФИНЛАНДИЯ
КФИН
МАРИЕХАМ
0-3
ХИК ХЕЛЗ
Прикл
03-19 | 17:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ВАДУЦ
0-1
ЛОЗАНА
Прикл
03-19 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
HULL CITY (U23)
2-2
ЛИВЪРПУЛ /23
Прикл
03-19 | 17:00 |
ГАНА
ГАНА
ХАРТС ОФ ОАК
1-0
АСАНТЕ КОТОК
Прикл
03-19 | 17:01 |
МАРОКО
МАР1
КАСБА ТАДЛА
3-2
КАВКАБ МАР.
Прикл
03-19 | 17:01 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ОЛЯНЕНСЕ
1-3
ЖВИСЕНТЕ
Прикл
03-19 | 17:02 |
КИПЪР
КИП
ЕТН. АХНАС
0-2
НЕА С.
Прикл
03-19 | 17:02 |
РУСИЯ
РУС1
ФАКЕЛ ВОРОН.
2-0
СИБИР Н'СИБ.
Прикл
03-19 | 17:03 |
ЕВРОПА
ЕП
ШОТЛНДИЯ
1-0
СЪРБИЯ 17
Прикл
03-19 | 17:03 |
РУСИЯ
РУС1
КУБАН
2-0
МОРДОВИЯ С.
Прикл
03-19 | 17:03 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
ПРС
САРПСБОРГ
3-1
СТАБЕК
Прикл
03-19 | 17:04 |
УЕЛС
УЕЛС
НЮТАУН
2-2
ЛАНДУДНО
Прикл
03-19 | 17:15 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
КСАНТИ
2-2
Л`ДИАКОС
Прикл
03-19 | 17:16 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ТРИПОЛИС
1-1
ПАСЯНИНА
Прикл
03-19 | 17:16 |
ИСПАНИЯ
ИСП
АТЛЕТИКО МАД
3-1
СЕВИЛЯ
Прикл
03-19 | 17:26 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
ЕСКИШЕХР
4-0
ГЬОЗТЕПЕ
Прикл
03-19 | 17:27 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
ПРС
Б ГЛИМТ
1-0
ТРОМСДАЛЕН
Прикл
03-19 | 17:29 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
КАРВИНА
2-3
В.ПИЛЗЕН
Прикл
03-19 | 17:30 |
АВСТРИЯ
АВС
ЗАЛЦБУРГ
5-0
АУСТРИЯ В.
Прикл
03-19 | 17:32 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
ЛЕВСКИ
2-0
БОТЕВ ПД
Прикл
03-19 | 17:44 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
МОДЕНА
0-1
ПАДОВА
Прикл
03-19 | 17:45 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ЛУМЕДЗНЕ
1-1
МАЧЕРАЗАТЕ
Прикл
03-19 | 17:45 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
АЛКМААР
4-0
ДЕН ХААГ
Прикл
03-19 | 17:46 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ФЕРАЛПИ САЛО
1-1
С-ДЕТЕЗЕ
Прикл
03-19 | 17:47 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
АНКОНА
0-2
ПОРДЕНОНЕ
Прикл
03-19 | 17:47 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ПАГАНЕЗЕ
2-1
КАТАНИЯ
Прикл
03-19 | 17:48 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ПАРМА
0-1
ФАНО
Прикл
03-19 | 17:56 |
ДАНИЯ
ДАН
БРЬОНДБИ
3-2
ЛИНГБИ
Прикл
03-19 | 17:56 |
ОМАН
ОМАН
ДУФАР
2-1
АЛ НАСЪР САЛ
Прикл
03-19 | 17:57 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
ОЛИМПИЯ
1-1
КОПЕР
Прикл
03-19 | 17:58 |
ДАНИЯ
ДАН
С`РИЙСКЕ
1-0
РАНДЕРС
Прикл
03-19 | 17:58 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
АКАДМИКА
1-2
АК.ВИСЕУ
Прикл
03-19 | 17:58 |
ТУРЦИЯ
ТУР
АНТАЛСПР
0-0
БЕШИКТАШ
Прикл
03-19 | 17:59 |
ГРУЗИЯ
ГРУЗ
ТОРПЕДО КУТ.
2-1
КОЛХЕТИ ПОТИ
Прикл
03-19 | 17:59 |
ДАНИЯ
ДАН
ЕСБЕРГ
1-1
ХОРСЕНС
Прикл
03-19 | 17:59 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
АРАНДИНА
0-1
ИСАРА
Прикл
03-19 | 17:59 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
ФЕЙРЕНСЕ
3-2
ШАВЕШ
Прикл
03-19 | 17:59 |
РУМЪНИЯ
РУМ
ГАЗ МЕТАН М.
0-0
БОТОШАНИ
Прикл
03-19 | 18:00 |
АЛБАНИЯ
АЛБ
ВЛАЖНЯ
0-0
ТЕУТА Д
Прикл
03-19 | 18:00 |
АФРИКА
АФРН
СУПЕРСП. ЮН.
4-0
AL-AHLY SHENDI (SUD)
Прикл
03-19 | 18:00 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
BARRACK CONTROLLERS (LBR)
2-0
FERROVIARIO DE BEIRA (MOZ)
Прикл
03-19 | 18:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ВОЛФСБУРГ /Ж
2-0
БАЙЕРН МЮНХЕ
Прикл
03-19 | 18:00 |
ДАНИЯ
ДАН
ВИБОРГ
2-1
ОЛБОРГ
Прикл
03-19 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ТЕНЕРИФЕ
0-1
РЕУС ДЕПОРТИ
Прикл
03-19 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
САБАДЕЛ
2-2
ЛЕВАНТЕ Б
Прикл
03-19 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
АЛКОЯНО
3-1
Л'ТАЛЕТ
Прикл
03-19 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ЕХИДО
1-1
ЛИНЕНСЕ
Прикл
03-19 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
АТЛЕТИКО МАН
1-2
РЕКРЕАТ.
Прикл
03-19 | 18:00 |
КИПЪР
КИП
ЕРМИС АР.
3-1
КАРМИОТИСА
Прикл
03-19 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
УМАДЕЙРА
2-1
ФАМАЛИКО
Прикл
03-19 | 18:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
ЧАКВАР
1-1
СОРОКСАР
Прикл
03-19 | 18:00 |
АФРИКА
ШЛ-АФ
ХОРОЯ
2-1
ЕСПЕРАНС ТУН
Прикл
03-19 | 18:01 |
ДАНИЯ
ДАН
СИЛКЕБОРГ
1-3
ФК К`ХАГЕН
Прикл
03-19 | 18:01 |
ДАНИЯ
ДАН
МИДТИЛАНД
1-2
Н-СЕЛАНД
Прикл
03-19 | 18:01 |
ДАНИЯ
ДАН
ОРХУС ГФ
1-2
ОДЕНЗЕ
Прикл
03-19 | 18:01 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
КУЛТ.ЛЕОНЕСА
0-0
САНТНДЕР
Прикл
03-19 | 18:01 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
УД ЛОГРОНЕС
3-4
АЛБАСЕТЕ
Прикл
03-19 | 18:01 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
МАРИТИМО
3-1
АРОКА
Прикл
03-19 | 18:01 |
СЪРБИЯ
СЪРБ
ВВОДИНА
0-1
МЛАДОСТЛ
Прикл
03-19 | 18:01 |
ФРАНЦИЯ
ФР
ДИЖОН
0-1
СТ.ЕТИЕН
Прикл
03-19 | 18:02 |
БЕЛАРУС
КБЛРС
БАТЕ Б.
2-1
МИНСК
Прикл
03-19 | 18:02 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ТУДЕЛАНО
1-2
СЕЛТА ВИГО Б
Прикл
03-19 | 18:02 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
РИЕКА
3-2
СЛАВЕН Б
Прикл
03-19 | 18:02 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
БОХЕМ. 1905
1-2
Д. ПРАГА
Прикл
03-19 | 18:03 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ПОНФЕРАД
0-2
ПАЛЕНСИЯ
Прикл
03-19 | 18:03 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ТОЛЕДО
1-1
АМОРЕБИЕТА
Прикл
03-19 | 18:03 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
САН ФЕРНАНДО
1-1
МАРБЕЙЯ
Прикл
03-19 | 18:27 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
ТРЕНЧИН
1-1
ФК СЕНИЦА
Прикл
03-19 | 18:28 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ЧЕЗЕНА
1-0
ТЕРНАНА
Прикл
03-19 | 18:28 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ КАДИСИЯ
2-0
КУВЕЙТ СК
Прикл
03-19 | 18:29 |
АНГЛИЯ
АНГ
МАН.СИТИ
1-1
ЛИВЪРПУЛ
Прикл
03-19 | 18:30 |
АФРИКА
АФРН
RSLAF FC (SLE)
0-3
КЛУБ АФРИКАН
Прикл
03-19 | 18:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
М''ГЛАДБАХ
0-1
БАЙЕРН М
Прикл
03-19 | 18:30 |
ОМАН
ОМАН
МУСКАТ
2-1
АЛ РУСТАК СК
Прикл
03-19 | 18:30 |
РУСИЯ
РУС
ЗЕНИТ СТП
2-0
АРСЕНАЛ ТУЛА
Прикл
03-19 | 18:32 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СОМОСАС
1-2
УНИОН МУТИЛВ
Прикл
03-19 | 18:33 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
ПОПАЯН
0-1
ЛАНЕРОС ФК
Прикл
03-19 | 18:45 |
ОМАН
ОМАН
АЛ СУВАИК
4-1
САХАМ
Прикл
03-19 | 18:52 |
МАРОКО
МАР1
ФАР РАБАТ
2-2
МАГРИБ ТЕТУА
Прикл
03-19 | 18:58 |
ПОЛША
ПОЛ
ЛЕГИЯ ГД
1-2
ЛЕГИЯ В.
Прикл
03-19 | 18:59 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
АПОЕЛ РААН.
0-2
БНЕЙ ЙЕХУДА
Прикл
03-19 | 19:00 |
АФРИКА
АФРН
AL-HILAL AL-UBAYYID (SUD)
1-0
САНГА БАЛЕНД
Прикл
03-19 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
БОЙРО
0-0
КАУДАЛ ДЕП.
Прикл
03-19 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЕРКУЛЕС
2-1
ЕСПАНЬОЛ
Прикл
03-19 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
КОРНЕЯ
3-1
ЕЛДЕНСЕ
Прикл
03-19 | 19:00 |
ИТАЛИЯ
ИТА
УДИНЕЗЕ
4-1
ПАЛЕРМО
Прикл
03-19 | 19:00 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
МЖД
С.МАРИНО
0-2
МОЛДОВА
Прикл
03-19 | 19:01 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ХИРОНА
1-2
КАДИС
Прикл
03-19 | 19:04 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
АУКАС
1-2
ТЕХН. УНИВ.
Прикл
03-19 | 19:25 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАО
1-0
ОЛИМПИАКОС
Прикл
03-19 | 19:30 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
АТЛЕТИКО ФЕН
1-1
КА ПЛАТЕНЗЕ
Прикл
03-19 | 19:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
КАРТАХЕН
1-3
МУРСИЯ
Прикл
03-19 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
РЕДЖИНА
0-0
ВИБОНЕЗЕ
Прикл
03-19 | 19:32 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЛАКОРУНЯ
0-1
СЕЛТА
Прикл
03-19 | 19:32 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МЕРИДА
2-2
ВИЙЯНОВЕНСЕ
Прикл
03-19 | 19:32 |
ШВЕЦИЯ
КШВ
НОРКПИНГ
4-0
Б`ПОЙКАРНА
Прикл
03-19 | 19:33 |
ИСПАНИЯ
ИСП
СП.ХИХОН
3-1
ГРАНАДА
Прикл
03-19 | 19:47 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ТЕРАМО
6-0
ГУБИО
Прикл
03-19 | 19:57 |
МЕКСИКО
МЕК
УН.ПУМАС
2-3
АМЕРИКА
Прикл
03-19 | 19:57 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
ПОРТО
1-1
ВИТ. СЕТУБАЛ
Прикл
03-19 | 19:58 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
БЕЛГРАНО
2-0
РАСИНГ
Прикл
03-19 | 20:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА
ФЛАМЕНГО /Ж/
1-0
САО ХОСЕ /Ж/
Прикл
03-19 | 20:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
МАРКЕНСЕ
0-0
ПЕТАПА
Прикл
03-19 | 20:00 |
МЕКСИКО
МЕК2
УНИВ. ГУАДАЛ
3-1
ТАПАЧУЛА
Прикл
03-19 | 20:26 |
БРАЗИЛИЯ
БРАЗИЛИЯ
ПОРТУГЕЗА РЖ
2-1
МАКАЕ
Прикл
03-19 | 20:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА
ВИТОРИЯ ТАБО
2-3
GREMIO OSASCO AUDAX (W)
Прикл
03-19 | 20:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА
PONTE PRETA (W)
2-0
EK ВИТОРИЯ /
Прикл
03-19 | 20:30 |
РУМЪНИЯ
РУМ
ДИНАМО Б
0-0
КС УНИВ. КРА
Прикл
03-19 | 20:31 |
БРАЗИЛИЯ
БРА
РИО ПРЕТО /Ж
1-0
САНТОШ /Ж/
Прикл
03-19 | 20:53 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
АТЛЕТИКО СОК
0-2
МОНАГАС
Прикл
03-19 | 20:54 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
ЖУАЗЕЙРЕНЗЕ
0-0
ВИТОРИЯ ДА К
Прикл
03-19 | 20:54 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ДЕП.ГАЙРА
0-1
КАРАБОБО
Прикл
03-19 | 20:56 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Г
ГРЕМИО
1-1
ВЕРАНОПОЛИС
Прикл
03-19 | 20:56 |
БРАЗИЛИЯ
БРАП
ФЕРОВИАРИА С
1-0
КОРИНТАС
Прикл
03-19 | 20:57 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
БАИЯ ДЕ ФЕЙР
1-0
ФЛАМЕНГО ДЕ
Прикл
03-19 | 20:57 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
АП.БШЕВА
4-0
МАКАБИ Х
Прикл
03-19 | 20:59 |
БРАЗИЛИЯ
БРАЗИЛИЯ
ФЛУМИНЗЕ
1-3
Н.ИГУАСУ
Прикл
03-19 | 21:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ФЛАНДРИЯ
1-0
ВИЛА ДАЛМИНЕ
Прикл
03-19 | 21:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ЛОС АНДЕС
1-0
ЕСТУДИАНТЕС
Прикл
03-19 | 21:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН1
PETARE FC
1-1
YARACUY FC
Прикл
03-19 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА
SPORT RECIFE (W)
1-1
GREMIO (W)
Прикл
03-19 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
ВИТОРИЯ БАИА
1-0
ЖАКУЙПЕНЗЕ
Прикл
03-19 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-М
УБЕРЛАНДИЯ М
2-0
КАЛДЕНСЕ
Прикл
03-19 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-М
УРТ МГ
2-1
ВИЛА НОВА МГ
Прикл
03-19 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-М
КРУЗЕЙРО
1-1
ТОМБЕНЗЕ
Прикл
03-19 | 21:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН1
ТУКАНЕС
1-0
ЕСТУДИАНТЕС
Прикл
03-19 | 21:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН1
CHICO DE GUAYANA
1-2
LALA FC
Прикл
03-19 | 21:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН1
ATLETICO GUANARE
1-0
УРЕНА СК
Прикл
03-19 | 21:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
БОГОТА
1-0
ПЕРЕЙРА
Прикл
03-19 | 21:01 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-П
ПАРАНА
3-1
ПРУДЕНТОПОЛИ
Прикл
03-19 | 21:01 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-П
ТОЛЕДО ПР
2-4
КОРИТИБА
Прикл
03-19 | 21:01 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-П
БЕЛУ ЖАРДИМ
0-1
СПОРТ Р.
Прикл
03-19 | 21:02 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-П
ПРОКОПЕНСЕ
1-2
СИАНОРТЕ ПР
Прикл
03-19 | 21:02 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-П
РИО БРАНКО П
1-2
КОРИНТИАНС П
Прикл
03-19 | 21:15 |
МАРОКО
МАР1
РАДЖА КАЗАБ.
-
ФУС РАБАТ
Отл
03-19 | 21:15 |
МАРОКО
МАР1
ИТИХАД Т.
-
ОКС ОЛИМПИК
Отл
03-19 | 21:15 |
МАРОКО
МАР1
Д. ЕЛ ЖАДИДА
-
УИДАД КАЗАБЛ
Отл
03-19 | 21:15 |
МАРОКО
МАР1
ХУСА АГАДИР
1-1
ШАБАБ АТЛ. К
Прикл
03-19 | 21:22 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ПОРТУГЕСА
0-0
ТРУХИЯНОС
Прикл
03-19 | 21:24 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
МУНИСИПАЛ ЛИ
2-0
САНТОС ГУАП.
Прикл
03-19 | 21:24 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ФК РИВЪР ПЛ
0-1
ДИФЕНСОР СПО
Прикл
03-19 | 21:27 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ПЛАЗА КОЛОНИ
2-3
А.Ю.АМЕРИКА
Прикл
03-19 | 21:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН1
ЕЛ ВИХИЯ
2-3
САМОРА ФК
Прикл
03-19 | 21:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН1
МАРГАРИТА ФК
0-0
PETROLERO DE ANZOATEGUI
Прикл
03-19 | 21:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАРАГВАЙ
СПОРТИВО ИТЕ
0-1
MARTIN LEDESMA
Прикл
03-19 | 21:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАРАГВАЙ
22 DE SETIEMBRE
3-4
ДЕПОРТИВО К.
Прикл
03-19 | 21:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАРАГВАЙ
GUAIRENA FC
1-0
КЛУБ РИВЪР П
Прикл
03-19 | 21:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАРАГВАЙ
ОЛИМПИЯ ДЕ И
0-2
3 ФЕВРУАРИ
Прикл
03-19 | 21:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАРАГВАЙ
ОВЕТЕНСЕ
3-3
ФЕРНАНДО ДЕ
Прикл
03-19 | 21:30 |
ПАРАГВАЙ
ПАРАГВАЙ
ФЛУГЕНСИО ЙЕ
1-0
КААКУПЕ ФК
Прикл
03-19 | 21:32 |
УРУГВАЙ
УРУГ
РАСИНГ М.
1-0
ФЕНИКС
Прикл
03-19 | 21:33 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
Р. ВАЛЕКАНО
2-0
РЕАЛ ОВИЕДО
Прикл
03-19 | 21:43 |
ИТАЛИЯ
ИТА
РОМА
3-1
САСУОЛО
Прикл
03-19 | 21:45 |
ИСПАНИЯ
ИСП
БАРСЕЛОНА
4-2
ВАЛЕНСИЯ
Прикл
03-19 | 21:49 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
САНТАРКАНДЖ.
2-0
ФОРЛИ
Прикл
03-19 | 21:52 |
ХОНДУРАС
ХОНД
РЕАЛ СОСИЕДА
2-1
КД МАРАТОН
Прикл
03-19 | 21:55 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
ДЕ К. РИКА
2-2
ПЕРЕС С.
Прикл
03-19 | 21:55 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
СМ АРИКА
3-0
КОБРЕЛОА
Прикл
03-19 | 21:57 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
КОБРЕСАЛ
1-2
УНИВ. КАТОЛИ
Прикл
03-19 | 21:58 |
ФРАНЦИЯ
ФР
ПАРИ С.Ж
2-1
ЛИОН
Прикл
03-19 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ХИМНАСИЯ ХУХ
2-0
КР.ДЕЛ НОРТЕ
Прикл
03-19 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
БОКА УНИДОС
0-3
ГИЛЕРМО БРАУ
Прикл
03-19 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛИВИЯ
УНИВ. БЕНИ
1-3
CLUB DESTROYERS
Прикл
03-19 | 22:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
ОРСОМАРСО
1-4
ЛЕОНЕС ФК
Прикл
03-19 | 22:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАРАГВАЙ
ДЕПОРТИВО СА
2-0
ДЕП. ЛИБЕРАС
Прикл
03-19 | 22:07 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
САРМИЕНТО
2-1
АТЛЕТИКО ТАМ
Прикл
03-19 | 22:08 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ЕСТУДИАН.
1-0
ПАТРОНАТО
Прикл
03-19 | 22:13 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ГОДОЙ КРУС
2-0
СЛОРЕНЦО
Прикл
03-19 | 22:14 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
КУКУТА
1-1
Р.САНТАНДЕР
Прикл
03-19 | 22:14 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
ГИМАРАЕШ
3-0
РИО АВЕ
Прикл
03-19 | 22:17 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
ХАГУАРЕС
2-1
ТИГРЕС ФК
Прикл
03-19 | 22:28 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
КАРТАХИНЕС
1-0
АЛАХУЕЛЕ.
Прикл
03-19 | 22:33 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ1
Р. КАРТАХЕНА
0-0
БАРАНКУИЛА
Прикл
03-19 | 22:47 |
Ю. АМЕРИКА
КЮАМ20
ЕКВАДОР
2-4
ВЕНЕЦУЕЛА (1
Прикл
03-19 | 22:48 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
МИНЕРОС Г.
3-3
АРАГУА
Прикл
03-19 | 22:49 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕН
ДЕП. ТАЧИРА
4-1
КД ЛАРА
Прикл
03-19 | 22:52 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
АГИЛА
1-2
МУНИСИПАЛ ЛИ
Прикл
03-19 | 22:52 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
КОКИМБО УН.
1-0
ЛА СЕРЕН
Прикл
03-19 | 22:56 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ-Б
РЕЙНДЖЪРС Т.
0-2
ПУРТМОНТ
Прикл
03-19 | 23:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА
ИРАНДУБА /Ж/
2-1
САН ФРАНЦИСК
Прикл
03-19 | 23:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
ДЕПОРТИВО КА
0-1
МУНИСИПАЛ
Прикл
03-19 | 23:02 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
СПЛУКЕНО
2-0
С. ПОРТЕНЬО
Прикл
03-19 | 23:12 |
ХОНДУРАС
ХОНД
ПЛАТЕНЗЕ
0-1
ХОНДУРАС
Прикл
03-19 | 23:25 |
БРАЗИЛИЯ
БРАП
САНТОШ
1-2
П-МЕЙРАС
Прикл
03-19 | 23:28 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
С. КОРДОБА
2-0
ОЛ БОЙС
Прикл
03-19 | 23:28 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-М
AMERICA TO
0-2
АМЕРИКА МИН.
Прикл
03-19 | 23:29 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
АТЛАНТИКО БА
0-1
ФЛУМИНЕНЗЕ Д
Прикл
03-19 | 23:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРАЗИЛИЯ
ВАШКУ
0-0
БОТАФОГО
Прикл
03-19 | 23:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Г
ПАСО ФУНДО
0-0
КРУЗЕЙРО ДЕ
Прикл
03-19 | 23:30 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
ФАС
1-0
АЛИАНСА ФК
Прикл
03-19 | 23:41 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
СУЧИТИПЕКЕС
2-1
МАЛАКАТЕКО
Прикл
03-19 | 23:52 |
БРАЗИЛИЯ
БРАЗИЛИЯ
ВРЕДОНДА
3-2
МАДУРЕРА
Прикл
03-19 | 23:52 |
ХОНДУРАС
ХОНД
КД ОЛИМПИЯ
3-1
КД СОСИАЛ СО
Прикл
03-19 | 23:53 |
ПАНАМА
ПНМ
ДЕП. АРАБЕ У
0-1
ATLETICO VERAGUENSE
Прикл
03-19 | 23:57 |
ПАНАМА
ПНМ
АЛИАНСА ФК
1-0
СПОРТИНГ С.М
Прикл
Посещения
До 16:00 :
490
Месечни :
70 279
Юни
105 792
По дата:
Новини от
ФОКУС
още новини
Новини от
ФОКУС СПОРТ
още новини
ЗА НАС | УСПОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ | БАНЕРИ | КОНТАКТИ