издания на Фокус :
Фокус Нюз Фокус Спорт Фокус Радио Фокус Фен Фокус Прес Фокус армия
Срещи
10-20 | 00:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
Г. ДИАЗ
1-1
СП.ТРИНИДЕНС
Прикл
10-20 | 00:59 | 74'
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ВИТОРИЯ БАИА
2-2
АТЛ.ПАР.
2 Плвр
10-20 | 00:59 | 74'
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
П-МЕЙРАС
1-0
П. ПРЕТА
2 Плвр
10-20 | 01:24 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
САН ХОСЕ
0-1
ХОСЕ УИЛСТЕР
Плвр
10-20 | 02:00 | 30'
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
СПОРТ Р.
0-1
САНТОШ
1 Плвр
10-20 | 02:01 | 29'
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ФЛАМЕНГО
0-0
БАИА
1 Плвр
10-20 | 02:10 | 20'
ПАРАГВАЙ
ПАР
СПЛУКЕНО
0-0
ДЕП. КАПИАТА
1 Плвр
10-20 | 03:00 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
МЖД
САЩ
-
Ю.КОРЕЯ (Ж)
Прдст
10-20 | 03:30 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
ДЕ СТРОНГЕСТ
-
БЛУМИНГ
Прдст
10-20 | 03:45 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
ТИГРЕС ФК
-
АМ. ДЕ КАЛИ
Прдст
10-20 | 05:00 |
СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА
СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА
КД ОЛИМПИЯ
-
САНТОС ГУАП.
Прдст
10-20 | 11:00 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
СРИВИЖАЯ
-
АРЕМА МАЛАНГ
Прдст
10-20 | 11:50 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
АДЕЛАИДА
-
МЕЛБЪРН ВИКТ
Прдст
10-20 | 12:30 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ЙОКОХАМА
-
МАЧИДА З.
Прдст
10-20 | 13:00 |
ВИЕТНАМ
ВИЕТ
СОНГ ЛАМ
-
ХАЙ ФОНГ
Прдст
10-20 | 14:00 |
МАРОКО
МАР1
РС БЕРКАНЕ
-
ФУС РАБАТ
Отл
10-20 | 14:00 |
МАРОКО
МАР1
РАДЖА КАЗАБ.
-
ХУСА АГАДИР
Прдст
10-20 | 14:00 |
МАРОКО
МАР1
Р.ДЕ КАЗАБЛА
-
ШАБАБ АТЛ. К
Прдст
10-20 | 14:00 |
МАРОКО
МАР1
МАГРИБ ТЕТУА
-
УИДАД КАЗАБЛ
Отл
10-20 | 14:00 |
МАРОКО
МАР1
ОЛИМПИК ДЕ Х
-
ОКС ОЛИМПИК
Прдст
10-20 | 14:00 |
АРМЕНИЯ
АРМ
Б.ЕРЕВАН
-
АРАРАТ 2
Прдст
10-20 | 14:00 |
ФИЛИПИНИ
ФИЛ
ILOCOS UNITED
-
ЛАЙОЛА М. СП
Прдст
10-20 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС2-ЗАП
ФК МУРОМ
-
СПАРТАК КОСТ
Прдст
10-20 | 14:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ПЕРСИБА Б.
-
БАРИТО П.
Прдст
10-20 | 14:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
БАЛИ ЮНАЙТЕД
-
ПС ТНИ
Прдст
10-20 | 14:35 |
КИТАЙ
КИТ
ШАНДУН Л.
-
ЛЯОНИН ХОН.
Прдст
10-20 | 14:45 |
СИНГАПУР
СИНГ
ХОУМ ЮН.
-
БЕЙЛСТИР
Прдст
10-20 | 15:00 |
УЗБЕКИСТАН
УЗБ
ДЖИЗАК
-
МЕТАЛУРГ БЕК
Прдст
10-20 | 15:00 |
УЗБЕКИСТАН
УЗБ
КИЗИЛКУМ
-
ЛОКОМОТИВ Т.
Прдст
10-20 | 15:00 |
АНГЛИЯ
АНГ23
БРАЙТЪН /23/
-
МИДЪЛЗБРО /2
Прдст
10-20 | 15:00 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
ШВЕЦИЯ
-
С.МАРИНО
Прдст
10-20 | 15:00 |
ЕВРОПА
ЕКЛ
ПОЛША
-
КИПЪР
Прдст
10-20 | 15:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР1
АПОЕЛ ХАДЕРА
-
АПОЕЛ ТА
Прдст
10-20 | 15:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР1
АПОЕЛ РГ
-
АПОЕЛ БН.ЛОД
Прдст
10-20 | 15:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР1
АП.ПЕТАХ Т.
-
ИРОНИ Р.ЛЕЗ.
Прдст
10-20 | 15:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР1
АПОЕЛ МАРМОР
-
АПОЕЛ АФУЛА
Прдст
10-20 | 15:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР1
АПОЕЛ КС
-
М.НАЗРЕТ
Прдст
10-20 | 15:00 |
КОСОВО
КОС
ДРЕНИЦА
-
ФЕРОНИКЕЛИ
Прдст
10-20 | 15:00 |
КОСОВО
КОС
ЛИРИА
-
LLAPI
Прдст
10-20 | 15:00 |
КОСОВО
КОС
KF FLAMURTARI
-
KF VELLAZNIMI
Прдст
10-20 | 15:00 |
КОСОВО
КОС
DRITA
-
ТРЕПЧА 89
Прдст
10-20 | 15:00 |
МОЛДОВА
МОЛД
SPICUL CHISCARENI
-
СФИНТУЛ Г.
Прдст
10-20 | 15:00 |
МОЛДОВА
МОЛД
ДАЧИЯ КИШИН.
-
З. БАЛТИ
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3
FCM ALEXANDRIA
-
URBAN TITU
Отл
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3
VIITORUL DOMNESTI
-
CS SPORTING ROSIORI
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3
АСТРА ГЮРГ.2
-
ТУНАРИ
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3
CS MIOVENI II
-
FLACARA MORENI
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3
АТЛЕТИК БРАД
-
КОНКОРДИЯ 2
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-1
CSM PASCANI
-
BUCOVINA RADAUTI
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-1
CSM ROMAN
-
ОЦЕЛУЛ
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-2
ДЕЛТА ТУЛЧА
-
OLIMPIA RAMNICU SARAT
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-2
FCSB II
-
AGRICOLA BORCEA
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-2
SPORTUL CHISCANI
-
УНИРЯ 2004
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-4
CSM LUGOJ
-
GLORIA CERMEI
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-4
CNP TIMISOARA
-
AFC HERMANNSTADT II
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-4
NUOVA MAMA MIA BECICHERECU
-
NATIONAL SEBIS
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-5
УНИРЕА АЛБА
-
UNIREA TASNAD
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-5
ССП КЛУЖ
-
PERFORMANTA IGHIU
Прдст
10-20 | 15:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-5
МЕТАЛУРГИСТУ
-
CFR CLUJ II
Прдст
10-20 | 15:00 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
AL-THUQBAH
-
AL-TAQDOM
Прдст
10-20 | 15:15 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
АЛ ДРАИ
-
АБХА
Прдст
10-20 | 15:15 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
АЛ МУЖАХМИЯ
-
АЛ СУКОР
Прдст
10-20 | 15:20 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
AL-WASHM
-
АЛ ДЖИЛ
Прдст
10-20 | 15:30 |
СЪРБИЯ
СЪРБ1
ТЕЛЕОПТИК
-
ИНДИЯ
Прдст
10-20 | 15:35 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
ДЖАБАЛАИН
-
AL-BADAYA
Прдст
10-20 | 15:45 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
ЛОКОМОТИВ ГО
-
ЛОКО СФ
Прдст
10-20 | 15:45 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ПЕТРОДЖЕТ
-
УАДИ ДЕГЛА
Прдст
10-20 | 15:45 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ЕЛ РАДЖА
-
ЕЛ МАСРИ
Прдст
10-20 | 15:45 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
АЛ АНСАР
-
АЛ РИАД
Прдст
10-20 | 15:45 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
АЛ ВАЖ
-
AL-HJAZZ
Прдст
10-20 | 15:50 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
ХОТАИН
-
AL-JABIL
Прдст
10-20 | 16:00 |
УЗБЕКИСТАН
УЗБ
ОЛМАЛИК
-
МАШЪАЛ М.
Прдст
10-20 | 16:00 |
УЗБЕКИСТАН
УЗБ
НАСАФ К.
-
ДИНАМО САМАР
Прдст
10-20 | 16:00 |
АНГЛИЯ
АНГ23
ЕВЕРТЪН /23/
-
СЪНДЪРЛАНД /
Прдст
10-20 | 16:00 |
АФГАНИСТАН
АФГАНИСТАН
СИМОРГ АЛБОР
-
ШАХИН АСМАЙЕ
Прдст
10-20 | 16:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
ЦАРСКО СЕЛО
-
МАРИЦА
Прдст
10-20 | 16:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
ЛИТЕКС
-
НЕФТОХИМИК Б
Прдст
10-20 | 16:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
СТРУМСКА СЛ.
-
НЕСЕБЪР
Прдст
10-20 | 16:00 |
МАЛАЙЗИЯ
МЛЗ
САБА
-
НЕГЕРИ СЕМБ.
Прдст
10-20 | 16:00 |
МАЛАЙЗИЯ
МЛЗ
ЮТМ
-
КУАНТАН
Прдст
10-20 | 16:00 |
МАЛАЙЗИЯ
МЛЗ
PKNP
-
ТЕРЕНГГАНУ
Прдст
10-20 | 16:00 |
МАЛАЙЗИЯ
МЛЗ
MISC-MIFA
-
ПДРМ
Прдст
10-20 | 16:00 |
МАЛАЙЗИЯ
МЛЗ
АТМ
-
ПЕРЛИС
Прдст
10-20 | 16:00 |
МАЛАЙЗИЯ
МЛЗ
ДАРУЛ Т.
-
КУАЛА ЛАМПУР
Прдст
10-20 | 16:00 |
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА
ОАЕ
АЛ НАСЪР
-
АДЖМАН КЛУБ
Прдст
10-20 | 16:00 |
УГАНДА
УГНД
ЕКСПРЕС ФК
-
ONDUPARAKA
Прдст
10-20 | 16:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
ХНК ГОРИЦА
-
ШИБЕНИК
Прдст
10-20 | 16:00 |
УГАНДА
УГНД
MBARARA CITY
-
POLICE FC
Прдст
10-20 | 16:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
ДРАГОВОЛЯЦ
-
НОВИГРАД
Прдст
10-20 | 16:10 |
ИРАН
ИРАН
ЗОБ АХАН
-
ПАРС
Прдст
10-20 | 16:15 |
ИРАН
ИРАН
ЕСТЕФЛАЛ ФК
-
НАСАДЖИ МАЗ.
Прдст
10-20 | 16:30 |
УГАНДА
УГНД
UPDF FC
-
MASAVU
Прдст
10-20 | 16:40 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
AL-AIN ATAWLAH
-
АЛ ШАРК
Прдст
10-20 | 17:00 |
АЗЕРБАЙДЖАН
АЗБ
SABAIL
-
ИНТЕР БАКУ
Прдст
10-20 | 17:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
АС АИН МЛ.
-
ША БАТНА
Прдст
10-20 | 17:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3
СОЗОПОЛ
-
МОНТАНА
Прдст
10-20 | 17:00 |
МОЛДОВА
МОЛД
ЗИМБРУ
-
СПЕРАНЦА
Прдст
10-20 | 17:00 |
ПАЛЕСТИНА
ПАЛ
ДЖАБАЛ АЛ МУ
-
ШАБАБ АЛСАМУ
Прдст
10-20 | 17:00 |
ПАЛЕСТИНА
ПАЛ
MOSASET AL BIREH
-
ШАБАБ АЛ ХАЛ
Прдст
10-20 | 17:00 |
ПАЛЕСТИНА
ПАЛ
ТАКАФИ Т.
-
АХЛИ АЛ ХАЛИ
Прдст
10-20 | 17:00 |
ПАЛЕСТИНА
ПАЛ
ХИЛАЛ АЛ КУД
-
ШАБАБ АЛ КАД
Прдст
10-20 | 17:00 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СКЛ
ГЕРМАНИЯ (Ж)
-
ИСЛАНДИЯ (Ж)
Прдст
10-20 | 17:00 |
УКРАЙНА
УКР
ИНГУЛЕЦ
-
АВАНГАРД КРА
Прдст
10-20 | 17:00 |
АНГОЛА
АНГОЛА
ДЕП. УИЛА
-
РЕКРЕАТИВО Д
Прдст
10-20 | 17:25 |
КАТАР
КАТАР
АЛ ХОР
-
АЛ МАРКИЯ
Прдст
10-20 | 17:25 |
КАТАР
КАТАР
АЛ САЙЛИЯ
-
АЛ РАЙЯН
Прдст
10-20 | 17:30 |
РУСИЯ
РУС2-УП
ЛАДА ТОЛИАТИ
-
ОРЕНБУРГ II
Прдст
10-20 | 17:30 |
АЛЖИР
АЛЖ2
RC KOUBA
-
АСО ШЛЕФ
Прдст
10-20 | 17:40 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ КУВЕЙТ СК
-
АЛ ТАДАМОН
Прдст
10-20 | 17:45 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
ПИРИН БЛ
-
СЛАВИЯ
Прдст
10-20 | 17:50 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ
АЛ ФАТЕХ
-
АЛ ИТИФАК
Прдст
10-20 | 18:00 |
УКРАЙНА
УКР
ВОЛИН Л.
-
ДЕСНА ЧЕРНИГ
Прдст
10-20 | 18:00 |
АЛЖИР
АЛЖ
УСМ ЕЛ АРАШ
-
УСМ БЛИДА
Прдст
10-20 | 18:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
МАСКАРА
-
МК ЕЛ ЕУЛМА
Прдст
10-20 | 18:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
УА ТЛЕМСЕН
-
МО БЕЖАЯ
Прдст
10-20 | 18:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
РЕЛИЗАНЕ
-
АСМ ОРАН
Прдст
10-20 | 18:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
АИН ФАКРУН
-
МК САЙДА
Прдст
10-20 | 18:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
ЖСМ БЕЖАЯ
-
ЖСМ СКИКДА
Прдст
10-20 | 18:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
КАББ АРЕРИДЖ
-
АМАЛ САДА
Прдст
10-20 | 18:00 |
БАХРЕЙН
БАХ
БАХРЕЙН СК
-
АЛ ИТИХАД
Прдст
10-20 | 18:00 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ИСМАИЛИ
-
АЛ ДАКЛЕЙ
Прдст
10-20 | 18:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ
ГАЗ МЕТАН М.
-
КСМС ЯШИ
Прдст
10-20 | 18:00 |
РУСИЯ
РУС2-ЗАП
ТОРПЕДО ВЛ.
-
ДОЛГИЕ ПРУДИ
Прдст
10-20 | 18:00 |
СИРИЯ
СИР
ТИШРИН
-
ТАЛИЯ
Прдст
10-20 | 18:00 |
СИРИЯ
СИР
АЛ ИТИХАД АЛ
-
HERAFYEE HALAB
Прдст
10-20 | 18:00 |
СИРИЯ
СИР
НАВАЙР СК
-
ХУТИЙН СК
Прдст
10-20 | 18:00 |
СИРИЯ
СИР
АЛ ВАХДА ДАМ
-
АЛ ДЖАИШ ДАМ
Прдст
10-20 | 18:00 |
СИРИЯ
СИР
АЛ ДЖИХАД
-
АЛ КУРАМА
Прдст
10-20 | 18:00 |
СИРИЯ
СИР
АЛ ВАТБА
-
АЛ МАЖД
Прдст
10-20 | 18:00 |
СИРИЯ
СИР
АЛ ШОРТА ДАМ
-
АЛ МУХАФАЗА
Прдст
10-20 | 18:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
АДАНА СП
-
А-ГЮДЖЮ
Прдст
10-20 | 18:30 |
ФИНЛАНДИЯ
ФИН
К КУОПИО
-
ДЖИДЖИК
Прдст
10-20 | 18:30 |
ФИНЛАНДИЯ
ФИН
ВПС ВААСА
-
ФК ЛАХТИ
Прдст
10-20 | 18:30 |
ФИНЛАНДИЯ
ФИН
ХИФКХЕЛЗ
-
СЕЙНЕЙОКИ
Прдст
10-20 | 18:30 |
ФИНЛАНДИЯ
ФИН
Р.РОВАН
-
МАРИЕХАМ
Прдст
10-20 | 18:30 |
ФИНЛАНДИЯ
ФИН
ИЛВ
-
ПС КЕМИ
Прдст
10-20 | 18:30 |
ФИНЛАНДИЯ
ФИН
ТУРКУ
-
ХИК ХЕЛЗ
Прдст
10-20 | 19:00 |
МАРОКО
МАР1
ФАР РАБАТ
-
Д. ЕЛ ЖАДИДА
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
МО БЕЖАЯ
-
РЕЛИЗАНЕ
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
АСМ ОРАН
-
АИН ФАКРУН
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
МК САЙДА
-
ЖСМ БЕЖАЯ
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
КАББ АРЕРИДЖ
-
RC KOUBA
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
АМАЛ САДА
-
МАСКАРА
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
МК ЕЛ ЕУЛМА
-
УА ТЛЕМСЕН
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
ША БАТНА
-
АСО ШЛЕФ
Прдст
10-20 | 19:00 |
АЛЖИР
АЛЖ2
ЖСМ СКИКДА
-
АС АИН МЛ.
Прдст
10-20 | 19:00 |
БЕЛАРУС
БЛРС
ФК КРУМКАЧИ
-
ГОРОДЕЯ
Прдст
10-20 | 19:00 |
КИПЪР
КИП2
ОТЕЛОС АТ.
-
ЕНОСИС П
Прдст
10-20 | 19:00 |
КИПЪР
КИП2
ЕНТОИ Л.
-
CHALKANORAS IDALIOU
Прдст
10-20 | 19:00 |
МАЛТА
МАЛ
LIJA ATHLETIC
-
БИРКРКРА
Прдст
10-20 | 19:00 |
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА
ОАЕ
АЛ ДЖАЗИРА
-
АЛ ВАСЛ
Прдст
10-20 | 19:00 |
ПОЛША
ПОЛ
ЗАГЛЕБИЕ
-
ПЯСТ ГЛ.
Прдст
10-20 | 19:00 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СКЛ
СЛОВЕНИЯ /Ж/
-
ЧЕХИЯ /Ж/
Прдст
10-20 | 19:00 |
СЪРБИЯ
СЪРБ
ВВОДИНА
-
РАДНИЧКИ
Прдст
10-20 | 19:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
ИНТЕР З.
-
РУДЕШ
Прдст
10-20 | 19:00 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
В ИХЛАВА
-
БОХЕМ. 1905
Прдст
10-20 | 19:30 |
АВСТРИЯ
АВС1
ХАРТБЕРГ
-
Б ВАЙС ЛИНЦ
Прдст
10-20 | 19:30 |
АВСТРИЯ
АВС1
ФАК ВИЕНА
-
ЛИФЕРИНГ
Прдст
10-20 | 19:30 |
АВСТРИЯ
АВС1
ВИНЕР НОЙЩАТ
-
КСВ 1919
Прдст
10-20 | 19:30 |
АВСТРИЯ
АВС1
АУСТРИЯ Л.
-
ВАТЕНС
Прдст
10-20 | 19:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
ИНГОЛЩАД
-
ХАЙДЕНХАЙМ
Прдст
10-20 | 19:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
ФОРТУНА Д.
-
ДАРМЩАД
Прдст
10-20 | 19:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
Ф. ДЮСЕЛДОРФ
-
ЮРДИНГЕН 05
Прдст
10-20 | 19:30 |
ДАНИЯ
ДАН2
ХВИДОВРЕ
-
ХИЛЕРОД ФОДБ
Прдст
10-20 | 19:30 |
ЕСТОНИЯ
ЕСТ
ТРАНС НАРВА
-
ФЛОРА Т.
Прдст
10-20 | 19:30 |
ЙОРДАНИЯ
ЙОРД
АЛ ДЖАЗИРА
-
АЛ АХЛИ ЙОРД
Прдст
10-20 | 19:30 |
ЙОРДАНИЯ
ЙОРД
АЛ ВИДТ
-
АЛ БУКАА
Прдст
10-20 | 19:35 |
КАТАР
КАТАР
АЛ АРАБИ ДОХ
-
АЛ САД
Прдст
10-20 | 19:45 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
ДУНАВ
-
БОТЕВ ПД
Прдст
10-20 | 19:45 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СКЛ
ШВЕЦИЯ
-
ДАНИЯ (Ж)
Прдст
10-20 | 19:55 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ
АЛ ТААВУН
-
АЛ ФАЙСАЛИ
Прдст
10-20 | 20:00 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
ПАРНДОРФ
-
ШВЕХАТ
Прдст
10-20 | 20:00 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
БРУК/ЛЕЙТА
-
АМЩЕТЕН
Прдст
10-20 | 20:00 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
ВИЕНА1894
-
ФК ШАДЛАУ
Прдст
10-20 | 20:00 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
РАПИД В. АМ.
-
АСК ЕБРАЙХСД
Прдст
10-20 | 20:00 |
АВСТРИЯ
АВС-Ц
ФЬОКЛАМАРКТ
-
ЛАФИНГ
Прдст
10-20 | 20:00 |
АВСТРИЯ
АВС-Ц
ВАЙЦ
-
ВОЛФСБЕР
Прдст
10-20 | 20:00 |
АВСТРИЯ
АВС-Ц
АУСТРИА КЛАГ
-
ГЛАЙСДОРФ 09
Прдст
10-20 | 20:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ХАНЗА
-
ОСНАБРЮК
Прдст
10-20 | 20:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ЗОНЕНХОФ
-
КЕМНИЦЕР
Прдст
10-20 | 20:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-БЛ
ШВАЙНФУРТ 05
-
ГАРХИНГ
Прдст
10-20 | 20:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-БЛ
БУХБАХ
-
МЕМИНГЕН
Прдст
10-20 | 20:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-БЛ
ИЛЕРТИСЕН
-
АУГСБУРГ II
Прдст
10-20 | 20:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
ВЕРЛ
-
ВЕСТФАЛИЯ РИ
Прдст
10-20 | 20:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ВАКЕР НОРД.
-
ОБЕРЛАУЗИЦ Н
Прдст
10-20 | 20:00 |
ДАНИЯ
ДАН
МИДТИЛАНД
-
ХОРСЕНС
Прдст
10-20 | 20:00 |
ДАНИЯ
ДАН2
АБ К`ХАГЕН
-
БРЬОНШОЙ
Прдст
10-20 | 20:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
КРЕМОНЗЕ
-
БРЕША
Прдст
10-20 | 20:00 |
МАЛТА
МАЛ
НАШАР
-
АНДРЮС ФК
Прдст
10-20 | 20:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
АНТАЛСПР
-
КАСЪМПАШ
Прдст
10-20 | 20:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ГЬОЗТЕПЕ
-
АЛАНСПОР
Прдст
10-20 | 20:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
ЙОРЕБРО
-
ХАЛМСТАД
Прдст
10-20 | 20:10 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ ДЖАХРА
-
АЛ КАДИСИЯ
Прдст
10-20 | 20:30 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
ТРАЙСКИРХЕН
-
АУСТРИЯ В.АМ
Прдст
10-20 | 20:30 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
МАНСДОРФ
-
СК НОЙЗИДЪЛ
Прдст
10-20 | 20:30 |
АВСТРИЯ
АВС-ЗАП
КУФЩАЙН
-
ВАЛС ГРЮНАУ
Прдст
10-20 | 20:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
СФ ДРОХТЕРСЕ
-
БРАУНШВАЙГ
Прдст
10-20 | 20:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ХАНОВЕР ІІ
-
ХАВЕЛЗЕ
Прдст
10-20 | 20:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
ЛУКЕНВАЛДЕ
-
НОЙСТЕРЛИЦ
Прдст
10-20 | 20:45 |
РУМЪНИЯ
РУМ
КОНКОРДИЯ К.
-
КС УНИВ. КРА
Прдст
10-20 | 21:00 |
МАРОКО
МАР1
КАВКАБ МАР.
-
ИТИХАД Т.
Прдст
10-20 | 21:00 |
АНГЛИЯ
АНГ23
СТОК СИТИ /2
-
У.Б.А.23
Прдст
10-20 | 21:00 |
АНГЛИЯ
АНГ23
НОРИЧ СИТИ /
-
САУТХЯМПТЪН
Прдст
10-20 | 21:00 |
АНГЛИЯ
АНГ23
НЮКЯСЪЛ ЮНАЙ
-
БЛЯКБЪРН Р.
Прдст
10-20 | 21:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
М''ГЛАДБАХ I
-
ВИДЕНБРЮК
Прдст
10-20 | 21:00 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ЗАМАЛЕК
-
СЕМОУХА
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
НИМ
-
БРЕСТ
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
НАНСИ
-
КЛЕРМОН
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
ЛЬО АВЪР
-
ШАТОРУ
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
ОКСЕР
-
КЕВИЛИ
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
ПАРИЖ ФК
-
ВАЛАНСЕН
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
ТУР
-
СОШО
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
ОРЛЕАН
-
ЛОРИЕН
Прдст
10-20 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР2
ШАМОА НИОР
-
БУР ПЕРОНА
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ГРЬОНГЕН
-
ВИЛЕМ 2
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ГО АХЕД ИГЪЛ
-
АЯКС (21)
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ЙОНГ ПСВ
-
ВАЛВИЙК
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ДОРДРЕХТ
-
ГРААФШАП
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ВОЛЕНДАМ
-
НИЙМЕГЕН
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
УТРЕХТ /МЛ./
-
МВВ
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
АЗ АЛКМААР /
-
ЕММЕН
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ХЕЛМОНДС
-
ТЕЛСТАР
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
АЛМЕРЕ СИТИ
-
КАМБУУР
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ФК ОС
-
ДЕН БОШ
Прдст
10-20 | 21:00 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ1
ФОРТУНА СИТА
-
АЙНДХВЕН
Прдст
10-20 | 21:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ВАДУЦ
-
КСАМАКС
Прдст
10-20 | 21:15 |
МАЛТА
МАЛ
ГЗИРА ЮН.
-
БАЛЦАН ЮТС
Прдст
10-20 | 21:15 |
ПЕРУ
ПЕРУ
АЯКУЧО
-
УТК КАХАМАРК
Прдст
10-20 | 21:15 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
ОСТРАВА
-
СИГМА ОЛ
Прдст
10-20 | 21:20 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
ОЛИМПИЯ
-
ТРИГЛАВ
Прдст
10-20 | 21:30 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ДЕП. РИЕСТРА
-
ATLETICO MITRE
Прдст
10-20 | 21:30 |
АВСТРИЯ
АВС1
ВАКЕР ИНС.
-
РИЙД
Прдст
10-20 | 21:30 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
МУСКРОН-ПЕРЮ
-
С. ЛИЕЖ
Прдст
10-20 | 21:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ШАЛКЕ04
-
МАЙНЦ
Прдст
10-20 | 21:30 |
ПОЛША
ПОЛ
ГУРНИК З
-
КОРОНА
Прдст
10-20 | 21:30 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СКЛ
БЕЛГИЯ /Ж/
-
РУМЪНИЯ /Ж/
Прдст
10-20 | 21:45 |
ИРЛАНДИЯ
ЕЙРЕ
БРЕЙ
-
ШАМРОК Р
Прдст
10-20 | 21:45 |
ИРЛАНДИЯ
ЕЙРЕ
ДЪНДОК
-
БОХЕМАНС
Прдст
10-20 | 21:45 |
ИРЛАНДИЯ
ЕЙРЕ
СТ ПАТРИКС
-
КОРК СИТИ
Прдст
10-20 | 21:45 |
ИРЛАНДИЯ
ЕЙРЕ
ЛИМЕРИК
-
ГЕЛУЕЙ ФК
Прдст
10-20 | 21:45 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ПАДОВА
-
БАСАНО
Прдст
10-20 | 21:45 |
ЛИВАН
ЛИВ
АЛ АХЕД
-
АЛ АНСАР
Прдст
10-20 | 21:45 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
БАЛИКЛЕЪР
-
УЕЛДЪРС
Прдст
10-20 | 21:45 |
УЕЛС
УЕЛС
ПРЕСТАТИН
-
БАНГОР С
Прдст
10-20 | 21:45 |
ФРАНЦИЯ
ФР
СТ.ЕТИЕН
-
МОНПЕЛИЕ
Прдст
10-20 | 22:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
УЕСТ ХЯМ
-
БРАЙТЪН
Прдст
10-20 | 22:00 |
ИРЛАНДИЯ
ЕЙРЕ
ФИНХАРПС
-
ДРОИДА
Прдст
10-20 | 22:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ОСАСУНА
-
БАРСЕЛОНА Б
Прдст
10-20 | 22:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
БАРИ
-
ЧИТАДЕЛА
Прдст
10-20 | 22:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ
АРДС
-
УОРЪНПОЙНТ
Прдст
10-20 | 22:00 |
УЕЛС
УЕЛС
АБРИСТУТ
-
ДЪ НЮ СЕЙНТС
Прдст
10-20 | 22:30 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
ЕЩОРИЛ
-
БОАВИСТА
Прдст
10-20 | 23:30 |
ПЕРУ
ПЕРУ
КОМЕРСИАНТЕС
-
ХУАН АУРИХ
Прдст
Посещения
До 16:00 :
490
Месечни :
70 279
Юни
105 792
По дата:
Новини от
ФОКУС
още новини
Новини от
ФОКУС СПОРТ
още новини
ЗА НАС | УСПОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ | БАНЕРИ | КОНТАКТИ